Mis geen gamingnieuws, techverhalen, LEGO-nieuws, F1-updates, deals, reviews, previews en entertainment meer. Voeg XGN toe aan je Google-favorieten.
Volg XGN op GoogleHorrorliefhebbers konden hun geluk niet op, toen het gerucht naar buiten kwam dat Netflix bezig is met een serie over Resident Evil. Het lijkt er nu ook officieel aan te komen, nadat de streamingdienst per ongeluk een aantal details naar buiten heeft gebracht.
Op de website van Netflix zijn verschillende beschrijvingen te vinden van haar eigen series en film, de Netflix Originals. Tussen Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile en May The Devil Take You stond daar ook ineens de naam Resident Evil tussen, dat meldt Twitter-kanaal Resident Evil DB. De beschrijving stond niet lang online, want al snel was de synopsis verdwenen van de website.
Volgens de beschrijving zal de serie zich afspelen in het plaatsje Clearfield, dat in de schaduw staat van de Umbrella Corporation, het Greenwood Asylum en Washington DC. Deze instanties hebben al 26 jaar geleden het T-Virus ontdekt en hun geheimen zullen worden onthuld bij de eerste uitbraak van de ziekte. Het zal dus niet lang duren voordat we zombies gaan zien in de Netflix-versie van Resident Evil.
Populair Nieuws

De Vrijdagavondshow #5: Gamestudio sluit deuren, 70 LEGO-figuren en Final Fantasy winnen!

Deze 5 LEGO® adventskalenders maken het aftellen naar kerst wel héél verleidelijk

Win een exemplaar van Phantom Blade Zero met de giveaway van XGN

Microsoft waarschuwt Windows-gebruikers voor 2027: controleer nu of jouw pc gevaar loopt

LEGO Friends pakt groots uit in 2027 met 3 nieuwe sets die je niet wilt missen

ASUS propt krachtige Radeon-videokaart in piepklein kastje, maar levert daarvoor opvallend veel in
Laatste Reacties
- ✅ ik ben safe
LenK08-11-2026 - Lara croft op de PSX! Fantastische tijden. Er is echt veel veranderd in de gamewereld! Niet alles positief helaas,maar ook heel veel dingen wel positief!
LenK08-11-2026 - Ja, jullie zijn daar heerlijk aan het gamen. Twitch, dat is pas tijdrovend!
LenK08-11-2026 - Ja, die 5mil kan ik net missen 😬
LenK08-11-2026 - Een heel leuk kerstcadeau.hernieuw08-11-2026
- Goede ontwikkeling, ik denk dat er al wat mensen rijk zijn geworden met AI games op Steam. Ook wel bijzonder dat er zo makkelijk ai games op Steam geplaatst konden worden
LenK08-11-2026 - Ik ben benieuwd of hier een verhaal achter zit van de artiest/tagger/vandalist/ hoe je hem wilt noemen, hij heeft iig wat skills met spuiten
LenK08-11-2026 - We gaan niets doen met Twitch. En ja, we zijn al een aantal weken bezig met Let's Plays. Elke maandag om precies te zijn. Allemaal op ons Youtube-kanaal :)
Rox08-11-2026 - Helder :-)
LenK07-11-2026 - Reolink is de beste. Geen cloudkoppeling, geen leugens over zogenaamd lokaal opgeslagen data (Eufy…), en goede integratie met Home Assistant.
Krekatos07-11-2026