De Switch 2 heeft een paar opmerkelijke nieuwe features. Zo kun je de Joy-Cons als muis gebruiken. Een game die daar helemaal om draait heeft nu een releasedatum gekregen.
Nintendo-fans kunnen in juli uitkijken naar Donkey Kong Bananza. Voor augustus stond de Switch 2 Edition van Kirby and the Forgotten Land al op het programma, maar nog geen game die helemaal exclusief voor Switch 2 is. Daar is nu verandering in gekomen.
Via de Nintendo Today-app is namelijk bekendgemaakt dat Drag x Drive in augustus verschijnt. Er is ook een exacte datum gegeven, namelijk donderdag 14 augustus. De game komt dus iets minder dan een maand na
Donkey Kong Bananza, dat op 17 juli in de winkel ligt.
Drag x Drive wordt ook een Nintendo eShop exclusive, dus er is geen fysieke uitgave beschikbaar. Momenteel kunnen we de game nog
niet bestellen in de eShop. De prijs van Drag x Drive kunnen we ook nog niet zien. Bij games die alleen in de eShop verschijnen komt het voor dat ze relatief goedkoop zijn.
Drag x Drive te spelen met twee muizen
Er zijn al wat Switch 2 games verschenen die de nieuwe muisfunctie van de Joy-Cons gebruiken. Je kunt daarbij denken aan Hogwarts Legacy of Civilization 7. In die games is de muis vooral een aanvulling op een knoppenbesturing. Maar in Drag x Drive staat de muisbesturing helemaal centraal. In de game speel je als een rolstoelbasketballer en moet je met twee muizen schuiven om je rolstoel te sturen.
De motion controls die we al een tijdje kennen van Nintendo komen ook aan bod. Als je de bal hebt en hem wil gooien, moet je dat namelijk doen door een gooiende beweging te maken met de Joy-Cons. Het moge duidelijk zijn dat het raadzaam is om het polsbandje te gebruiken bij deze game.