LEGO-games zijn er in verschillende soorten en maten, maar veel mensen zullen als eerste denken aan het werk van TT Games. Het is alweer een paar jaar geleden dat de studio een game uitbracht. Een vacature geeft nieuw inzicht in waar het bedrijf mogelijk aan werkt.
Sinds LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zijn er geen games meer verschenen van TT Games. Maar er zijn wel wat geruchten over waar het bedrijf zoal mee bezig kan zijn. Er zijn bijvoorbeeld berichten geweest dat er
nogal wat projecten waren gesneuveld om zoveel mogelijk tijd te kunnen steken in een grootschalige LEGO Harry Potter-game.
Maar een nieuwe vacature van de studio suggereert mogelijk een heel ander soort game. Er wordt namelijk
gezocht naar een ontwerper van LEGO-modellen, waarbij het gezien wordt als een voordeel als de sollicitant uit de voeten kan met “voertuigen zoals die in de LEGO Speed Champions-lijn”. Het LEGO Speed Champions-thema bestaat voornamelijk uit auto’s, die niet in groten getale nodig zouden moeten zijn in een LEGO Harry Potter-game.
LEGO Speed Champions komt binnenkort met de nodige Formule 1-sets, dus dat zou eventueel het onderwerp kunnen zijn van de volgende LEGO-game (die gebaseerd is op een grote IP). Maar
Brick Fanatics komt met de suggestie dat The Fast and the Furious centraal zou kunnen staan in de volgende game van TT Games. Er zijn sets van deze franchise geweest in de Speed Champions-lijn, dus de samenwerking zou niet uit de lucht komen vallen.
Meerdere nieuwe LEGO-games in de maak?
Hoewel Harry Potter onwaarschijnlijk lijkt als de volgende titel van TT Games iets te maken heeft met Speed Champions-auto’s, is het niet uitgesloten dat de tovenaarsleerling toch een nieuwe LEGO-game krijgt. De vacature die vraagt om ervaring met auto’s is namelijk op zoek naar iemand die kan werken aan meerdere games. Bovendien is de auto-ervaring geen harde eis voor de functie.
Dat zou kunnen betekenen dat er plannen zijn om iets te doen met een franchise waarin veel auto’s voorkomen, maar dat het niet het enige is waar TT Games momenteel aan werkt. Uiteindelijk zullen we op een aankondiging moeten wachten om zeker te weten wat de volgende LEGO-game is. Maar aangezien LEGO Star Wars: The Skywalker Saga nu bijna 3 jaar oud is, begint het langzaam maar zeker waarschijnlijk te worden TT Games iets kan laten zien.