Tijdens de Xbox Games Showcase werd een spinoff van A Plague Tale onthuld: Resonance: A Plague Tale Legacy. Dat doen ze in de vorm van een trailer. In de trailer zien we wat lijkt op een oud Griekse setting, met gepantserde soldaten, draden van het lot en een standbeeld van een minotaurus. De trailer is volledig cinematisch, dus hoe de gameplay eruit gaat zien weten we nog niet. Wel lijkt het weer een brute wereld te worden.
A Plague Tale vertelt het verhaal van een broertje en een zusje tijdens de zwarte plaag in de middeleeuwen. Er lijkt meer achter de plaag te zitten, maar wat precies mag je zelf uitvogelen. Wat volgt is een actiegame met wat puzzel- en stealthelementen, met een verrassend meeslepend en emotioneel verhaal. Wij gaven het tweede deel een negen in
onze review. Hoe het verhaal van Resonance zich precies gaat verhouden tot de originele serie is nog onduidelijk. De game komt ergens in 2026 uit.
De Xbox Games Showcase is niet het eerste moment dat we dit
weekend nieuwe beelden krijgen van games. Afgelopen vrijdag gingen we al van
start met
Summer Game Fest,
waarvoor we een liveblog bijhielden. Daar kregen we grote aankondigingen
voorgeschoteld, waarvan we sommigen niet aan zagen komen. Zo werd een sequel op
Atomic
Heart getoond, terwijl er vooraf toch vooral werd gehint naar mogelijke DLC
voor de game van Mundfish.
Daar hield het echter niet op, want gedurende de show werd
ook nog even spontaan de
DLC
van Lies of P uitgebracht op alle platforms. Daarnaast kregen we ook nog
nieuwe beelden te zien van de nieuwe game van Ryu Ga Gotoku, de bekende studio
van de Yakuza-titels, genaamd
Stranger
Than Heaven. Ten slotte kregen we als kers op de taart de officiële
onthulling van
Resident
Evil 9 met al een heuse releasedatum aan het begin van 2026.