
Mis geen gamingnieuws, techverhalen, LEGO-nieuws, F1-updates, deals, reviews, previews en entertainment meer. Voeg XGN toe aan je Google-favorieten.
Volg XGN op GoogleWij gamers hebben een hele zware, portemonneeslurpende week voor de boeg: Super Mario Odyssey, Wolfenstein 2: The New Colossus en Assassin's Creed Origins. Die laatste staat deze week centraal. Welkom bij de XGN Doe Mee!
De laatste keer waren wij benieuwd naar jullie engste gamemomenten. Een weekje geleden was het namelijk vrijdag de 13e en over iets meer dan een week is het Halloween. En de XGN Doe Mee zag vele titels langskomen, zoals Dead Space en Resident Evil, maar ook vastgelopen PC’s en consoles. De schrikmomenten. Voor nu geven wij johanneslol het woord:
Dat zijn natuurlijk wel de engste gamemomenten, als het zich verplaatst naar het echte leven. Zoals de vele grappen en grollen die op dit moment worden uitgehaald naar aanleiding van de film It. Dat kan zorgen voor veel geschreeuw in het openbaar in plaats van je eigen woon- of slaapkamer.
Enfin, eventjes genoeg gehorror. Wij hebben het al vaker aangegeven: vrijdag 27 oktober wordt een drukke dag. Super Mario Odyssey, Wolfenstein II: The New Colossus, het tweede seizoen van Stranger Things en ook nog Assassin’s Creed Origins. En over die laatste gaan wij het hebben:
Wat verwacht jij van Assassin’s Creed Origins?
Het tiende deel in de Assassin’s Creed serie verplaatst zich naar het oude Egypte en geeft je de controle over Bayek. Verder kent de titel een nieuw combatsysteem en is ‘eagle vision’ nu een echte arend die je helpt in jouw strijd. Maar wat verwacht jij van de game? Is het slim dat Ubisoft een jaar geen Assassin’s Creed heeft uitgebracht en haar pijlen op deze titel richt? En ga jij hem kopen op die portemonneeslurpende vrijdag?
Laat het ons weten in de reacties hieronder en vertel er ook even bij WAAROM jij dat verwacht. Zien we jullie volgende week bij een nieuwe XGN Doe Mee! Een fijn weekend gewenst en veel ‘succes’ op vrijdag 27 oktober!
Populair Nieuws

Liveblog 2 november: Zo ziet Kratos er straks uit

Interview: ‘Met je CardCon-ticket zo doorlopen naar het Spellenspektakel’

Prijsvraag: XGN geeft een LEGO-set of game naar keuze weg - zo maak jij kans!

Deze goedkope gadget van Action is verrassend handig als je zonder stroom zit
Deze 20 bijzondere LEGO-minifigurenbundels zijn nu opvallend goedkoop te scoren

GTA 6 krijgt mogelijk een opvallende functie die niemand zag aankomen
Laatste Reacties
- Heb nog ergens zo'n blauwe doorzichtige controller liggen (van de PS2 als ik het goed heb). Vond het toen ook al ontzettend mooi om de binnenkant te zien. De covers zien er trouwens ook heel goed uit!
TBird7302-11-2026 - Helemaal mee eens, heb ze allebei en ze stellen niet teleur!
Brickfan02-11-2026 - De tijden veranderen en uiteindelijk volgt iedereen
Lelystadse02-11-2026 - Ja was erg grappig ook die rare sprongen die er soms volgden heerlijk, wie weet binnenkort weer schrijf wedstrijd
Lelystadse02-11-2026 - Rox tikfout eerste zin achteraan vorig moet zijn VROEG Ja inderdaad 2 november en we gaan beginnen en BF is pas 27-11 pffff
Lelystadse02-11-2026 - Lijkt me niet erg leuk spelen op IPhone maar ieder zijn ding
Lelystadse02-11-2026 - Ik heb NUKKI die is echt top op afstand openen en sluiten via de ap om deur te openen en sluiten
Lelystadse02-11-2026 - Ik heb al jaren een RING bevalt perfect!
Lelystadse02-11-2026 - Ja Rox is een topper!
Lelystadse02-11-2026 - Komen veel controllers ineens uit. Binnenkort ook de GT versie. Pas nog de 007 versie. Straks nog de GTA6 versie?
Rammillius02-11-2026