Lauren S. Hissrich, de showrunner van de Netflix show The Witcher, heeft op haar Instagram ontkend dat er vijandigheid is in de schrijversruimte richting het bronmateriaal van de serie.
Volgens Eurogamer, kreeg Hissrich veel klachten over de serie naar aanleiding van een interview in oktober met de voormalig producer en schrijver van de show, genaamd Beau DeMayo. Zo vond een aantal schrijvers de boeken van Andrzej Sapwoski en de games van CD projekt Red “actief niet leuk” volgens DeMayo.
Na een lange tijd spreekt Hissrich zich uit over de situatie en vertelt dat ze nooit de boeken heeft bespot en dat de schrijversruimte altijd een veilige haven en een ondersteunende ruimte is geweest waar nativiteit geen rol speelde. Ondanks deze uitspraken heeft ze nog steeds veel respect voor Beau DeMayo.
In de nasleep van het vertrek van voormalig serie-ster Henry Cavill uit de Netflix-serie en zijn vervanging door The Hunger Games-ster Liam Hemsworth, probeert Lauren Hisrich het publiek ervan te verzekeren dat de voortdurende avonturen van Geralt nog altijd de moeite waard zijn om naar te kijken.
In een gesprek met IGN wilde Hisrich nog wat kwijt over de vervanging “waar ik enthousiast over ben is dat deze franchise blijft groeien en dat we nieuwe energie en chemie krijgen die we nog niet hebben ontdekt.”
“En voor mij is dat een deel van het plezier van televisie; je weet niet waar het avontuur precies zal eindigen voegde ze toe, gezien het feit dat het enige van Geralts Specifieke avontuur al was vastgelegd in de originele romans van Andrzej Sapkowski. “Dus het is iets waar ik erg enthousiast over ben.”
The Witcher: Blood Origin gaat op 25 december 2022 in première op Netflix. Ondertussen ligt het derde seizoen van The Witcher momenteel op schema en is ergens in de zomer 2023 te verwachten.