Nintendo deelt nu al informatie over speciale Switch 2 Direct

News
woensdag, 05 februari 2025 om 16:00
nintendo switch 2 mario kart

Nintendo komt in april met meer informatie over de Switch 2. Nu heeft de uitgever ook bekendgemaakt hoe laat de speciale Nintendo Direct precies van start gaat.

Fans hebben een lange tijd gewacht op de officiële aankondiging van de Switch 2. De console is in januari eindelijk aangekondigd, maar veel nieuwe dingen werd er niet getoond. Sterker nog, eigenlijk alle details die zijn getoond waren voortijdig al gelekt. De enige nieuwe informatie is dat er een nieuwe Mario Kart in de maak is.

Mario Kart 8 Deluxe - Nintendo Switch Image
Mario Kart 8 Deluxe - Nintendo Switch
EUR45.95
Op voorraad
Koop op bol.

De grootste tegenvaller voor velen, was dat er tijdens de aankondiging nog veel cruciale informatie niet werd gedeeld door Nintendo, zoals een releasedatum en de prijs van de console. Wel heeft Nintendo duidelijk gemaakt wanneer fans die kunnen verwachten. Op 2 april wordt er namelijk een speciale Nintendo Direct georganiseerd, die specifiek is gericht op de Switch 2.

Nintendo heeft nu ook alvast, twee maanden van tevoren, duidelijk gemaakt hoe laat je klaar moet zitten voor de Direct. Via social media laat de uitgever weten dat de Direct om 15:00 Nederlandse tijd van start gaat. De showcase is zoals gewoonlijk via YouTube en deze link live te volgen.

Voor lancering met de Switch 2 aan de slag

Iets meer dan een maand na de Direct is het voor een select groepje ook al mogelijk om hands-on met de Switch 2 aan de slag te gaan. Voor de nieuwe console organiseert Nintendo namelijk een zogeheten Switch 2 Experience. Het evenement vindt plaats in Zaandam van 9 tot 11 mei, maar alleen met een geldige uitnodiging kom je binnen.

De uitnodiging kan bovendien niet overgedragen worden aan iemand anders, dus trap niet in de kaartjes die op Marktplaats en andere sites staan.

De Switch 2 Experience wordt wereldwijd georganiseerd, met verschillende data per land. New York en Parijs mogen als eerste aan de slag op 4 april, terwijl Seoul vooralsnog de laatste is, met een evenement die begint op 31 mei.