Later deze maand is het weer tijd voor gamescom. Nintendo’s deelname aan de beurs is niet elk jaar een garantie, maar in het debuutjaar van de Switch 2 is het bedrijf van de partij. Het neemt bovendien een flinke lijst demo’s mee.
Twijfel je nog of je een Switch 2 wil halen, of zijn er games in aantocht die je graag zou proberen voor ze verschijnen? Als je dit jaar naar gamescom gaat, kun je een beter beeld krijgen van hoe de rest van het jaar er op de Switch 2 uitziet. Verschillende titels die dit najaar verschijnen, zijn tijdens de beurs te spelen (via
Games Wirtschaft).
Je vindt Nintendo in hal 9 van de beurs, waar je vervolgens aan de slag kan met
Metroid Prime 4: Beyond en
Pokémon Legends Z-A. Ook de langverwachte indie-titels
Hades 2 en
Hollow Knight: Silksong zijn bij Nintendo’s booth te spelen. Verder kun je erachter komen hoe
Elden Ring,
Borderlands 4,
Final Fantasy 7 Remake Intergrade en
EA Sports FC 26 draaien op de Switch 2.
Nintendo neemt ook nog een paar games mee die al uit zijn. Zo kun je aan de slag met Donkey Kong Bananza, Mario Kart World, de Switch 2 Edition van Super Mario Party Jamboree en Cyberpunk 2077. Er worden bovendien nog meer games beloofd.
Wanneer is gamescom 2025?
Het duurt niet lang meer voor gamescom 2025 begint. De beurs trapt af op 20 augustus en duurt tot en met 24 augustus. De avond van tevoren, op 19 augustus, zijn er allerlei trailers en onthullingen te zien tijdens Opening Night Live.
Nintendo’s aanbod van games is een flink stuk groter dan de vorige keer dat het bedrijf aanwezig was bij gamescom. In 2023 kon je vooral Switch-games spelen die al maanden, soms zelfs maanden uit waren. De 2024-editie van de game sloeg Nintendo helemaal over.