
Mis geen gamingnieuws, techverhalen, LEGO-nieuws, F1-updates, deals, reviews, previews en entertainment meer. Voeg XGN toe aan je Google-favorieten.
Volg XGN op GoogleHet weekend staat voor de deur, maar de gamewereld schakelt nog niet terug. Ook op vandaag verzamelen we in ons liveblog het belangrijkste gamenieuws voor PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch 2, Nintendo Switch en pc. Zo vind je alle updates op één plek. Denk aan nieuwe trailers, releasedata, patches, game-updates, aanbiedingen en opvallende berichten van grote uitgevers en ontwikkelaars.
Het laatste gamenieuws voor PS5, Xbox, Nintendo Switch 2 en pc
De afgelopen dagen is er dankzij de verschillende showcases veel nieuws voorbijgekomen, maar richting het weekend blijft de stroom aan updates gewoon doorgaan. Daarom vullen we dit liveblog gedurende de dag aan met het meest relevante nieuws voor gamers.
Zo hoef je niet zelf langs losse berichten, en via verschillende bronnen naar je dosis gamenieuws te zoeken. Alles wat belangrijk is voor jouw favoriete platform zetten wij in ons blog overzichtelijk bij elkaar.
Gamenieuws gemist? Kijk hieronder terug:
- Bekijk hier alle onthullingen uit de Xbox Games Showcase terug
- Check hier de liveblog van 9 juni
- Kijk hier de Nintendo Direct van 9 juni terug
- Check hier de liveblog van 10 juni
- Check hier de liveblog van 11 juni
Populair Nieuws

Liveblog 2 november: Zo ziet Kratos er straks uit

Interview: ‘Met je CardCon-ticket zo doorlopen naar het Spellenspektakel’

Prijsvraag: XGN geeft een LEGO-set of game naar keuze weg - zo maak jij kans!

Deze goedkope gadget van Action is verrassend handig als je zonder stroom zit
Deze 20 bijzondere LEGO-minifigurenbundels zijn nu opvallend goedkoop te scoren

GTA 6 krijgt mogelijk een opvallende functie die niemand zag aankomen
Laatste Reacties
- Heb nog ergens zo'n blauwe doorzichtige controller liggen (van de PS2 als ik het goed heb). Vond het toen ook al ontzettend mooi om de binnenkant te zien. De covers zien er trouwens ook heel goed uit!
TBird7302-11-2026 - Helemaal mee eens, heb ze allebei en ze stellen niet teleur!
Brickfan02-11-2026 - De tijden veranderen en uiteindelijk volgt iedereen
Lelystadse02-11-2026 - Ja was erg grappig ook die rare sprongen die er soms volgden heerlijk, wie weet binnenkort weer schrijf wedstrijd
Lelystadse02-11-2026 - Rox tikfout eerste zin achteraan vorig moet zijn VROEG Ja inderdaad 2 november en we gaan beginnen en BF is pas 27-11 pffff
Lelystadse02-11-2026 - Lijkt me niet erg leuk spelen op IPhone maar ieder zijn ding
Lelystadse02-11-2026 - Ik heb NUKKI die is echt top op afstand openen en sluiten via de ap om deur te openen en sluiten
Lelystadse02-11-2026 - Ik heb al jaren een RING bevalt perfect!
Lelystadse02-11-2026 - Ja Rox is een topper!
Lelystadse02-11-2026 - Komen veel controllers ineens uit. Binnenkort ook de GT versie. Pas nog de 007 versie. Straks nog de GTA6 versie?
Rammillius02-11-2026