Grounded-vervolg aangekondigd tijdens Xbox Showcase

News
zondag, 08 juni 2025 om 19:38
grounded 2 header
Tijdens de Xbox Showcase werd onthuld dat Grounded een vervolg krijg. Grounded 2 is al vanaf 29 juli te spelen op Xbox Series X/S en pc. De game komt ook direct naar Xbox Game Pass.
Grounded is een survivalgame waarin de spelers in de schoenen stappen van een viertal tieners. Door een experiment die misgaat krimpen zij tot het formaat van insecten. Het is aan hun om een manier te vinden weer normale grootte te worden. Om dat te doen speel jij alleen of met vrienden een survivalgame en vecht je tegen hordes aan insecten en spinnen.
Het vervolg lijkt meer van hetzelfde te zijn. Het speelt zich twee jaar na de originele game af. De personages zijn in de twee jaar niet teruggevonden, en het lijkt erop dat je nog steeds als hen speelt in het vervolg. Wat er in die tijd precies is veranderd, dat is op het moment nog niet duidelijk.
De Xbox Games Showcase is niet het eerste moment dat we dit weekend nieuwe beelden krijgen van games. Afgelopen vrijdag gingen we al van start met Summer Game Fest, waarvoor we een liveblog bijhielden. Daar kregen we grote aankondigingen voorgeschoteld, waarvan we sommigen niet aan zagen komen. Zo werd een sequel op Atomic Heart getoond, terwijl er vooraf toch vooral werd gehint naar mogelijke DLC voor de game van Mundfish.
Daar hield het echter niet op, want gedurende de show werd ook nog even spontaan de DLC van Lies of P uitgebracht op alle platforms. Daarnaast kregen we ook nog nieuwe beelden te zien van de nieuwe game van Ryu Ga Gotoku, de bekende studio van de Yakuza-titels, genaamd Stranger Than Heaven. Ten slotte kregen we als kers op de taart de officiële onthulling van Resident Evil 9 met al een heuse releasedatum aan het begin van 2026.

Populair Nieuws