Dat Borderlands 4 eraan komt, is al een tijdje geen geheim meer. Maar tot dusver was er nog niet veel getoond. Tijdens de Game Awards zijn er aardig wat nieuwe dingen onthuld.
Afgezien van een korte teaser, was er nog niet veel bekend over Borderlands 4. Dat terwijl de game volgend jaar al moet verschijnen. Gelukkig is er tijdens The Game Awards tijd gevonden voor een trailer van een ruime twee minuten.
Die laat onder andere de setting zien, de belangrijkste schurk en natuurlijk vier nieuwe Vault Hunters. In deze nieuwe game mag je op de planeet Kairos opnemen tegen de Timekeeper en zijn leger, genaamd The Order. Ook is er een horde Rippers, onder leiding van koningin Callis.
Die twee facties voeren al oorlog met elkaar tegen de tijd dat de Vault Hunters eraan te pas komen. De hele planeet is dus al in chaos gestort. De volledige trailer is hieronder te bekijken.
Uiteraard is niet gelijk alles uit de doeken gedaan, maar iets belangrijks da nog ontbreekt in de nieuwe trailer, is gameplay voor Borderlands 4. Maar als het goed is hoeven spelers daar niet lang meer op te wachten. Die wordt namelijk vroeg in 2025 uit de doeken gedaan.
Ontwikkelaar Gearbox maakt flinke beloftes voor de game. Er wordt gesproken van de meest ambitieuze Borderlands tot nu toe. De looter-shooter gameplay wordt "op nieuwe manieren geëvolueerd". Tegelijkertijd mogen spelers juist ook de typische Borderlands-ervaring verwachten die ze gewend zijn.
De release van de game is ook in 2025, waarschijnlijk vroeg in het jaar. Uitgever Take-Two heeft in de rest van het jaar ook veel te bieden. Mafia: The Old Country verschijnt bijvoorbeeld in de zomer. Voor het najaar staat misschien wel de grootste game van het jaar op het programma, namelijk GTA 6.