Wat vliegt de tijd! Pasen ligt alweer breed achter ons. Het zonnetje komt door en voor veel mensen is het nu weekend. Wat zijn de plannen van de redactieleden van XGN? Check snel wat mooie tips op het gebied van films, series en games.
Luuc
Terwijl ik reikhalzend uitkijk naar Pragmata, Saint Slayer en bovenal Saros ben ik mezelf in de tussentijd aan het vermaken met andere dingen. Ik ben bij de Elite 4 van Pokémon Sun inmiddels, terwijl ook Pokémon Champions flink gespeeld wordt (en dit weekend verder gespeeld zal worden). Heel veel tijd om te spelen heb ik alleen niet, wat extra jammer is doordat ik ook ter voorbereiding op Saros weer Returnal speel. Wat een geweldige games en wat een heerlijke tijd om te gamen.
Arran
In mijn klim naar ascension 10 voor alle karakters in Slay the Spire 2, ontdekte ik de Trash build voor de Defect. Die vind ik zo leuk, dat Defect het nu overneemt als favoriet van de Necrobinder. Als gevolg lopen de Regent en Ironclad nog een beetje achter, dus daar moet ik weer wat aan werken.
Ook ben ik weer lekker bezig met roleplay. We hebben de gebruikelijke sessie in onze campagne, maar ik ben ook uitgenodigd voor Roll Initiative Con. Daarover ga ik een stukje schrijven voor mijn eigen website. Ik sta ingeschreven voor een RPG-sessie en ga daarnaast ook een leren dobbelsteenzakje maken. Ook ga ik, zoals ik doe op elke con, één ding van mijn kostuum vervangen of toevoegen. Hopelijk vervang ik de jas, want die is kapot en ik stoor me er steeds meer aan.
Chris
Ik ben weer op koopjesjacht geweest en deze week ben ik uitgekomen bij TNMT Shattered Fate Switch 2 editie uitgekomen. Via wat trucjes (eerst de Switch 1 Gold Edition kopen met korting, ondanks dat die niet meer listed is in de store, dan de Switch 2 upgrade van 2 euro over overheen) heb ik die met zo'n 50% korting bemachtigd. Top!
De game zelf speelt als Hades: je baant je door ruimtes met vijanden, die je daarna powerups opleveren, terwijl je onderweg bosses, praatgrage NPCs en winkeliers tegenkomt. Elke run word je sterker door permanente upgrades in je 'hub' te ontsluiten. Echt Hades, maar dan in TNMT-setting. Een aanrader voor wie Hades 1 en 2 al gespeeld heeft en naar meer hunkert.
Wat kijkplezier wordt het waarschijnlijk weer een paar afleveringen van Westworld kijken, aangevuld met de prachtige kunsten in 'So you think you can Dance'. Die show kijkt toch anders met het begeleidende commentaar van een getrainde danser in huis!
Inmiddels speel ik af en toe weer Taiko no Tatsujin Rhythm festival op de Switch. Ik had geen idee hoe roestig ik kon worden ermee. De eerste keer dat ik het weer ging spelen met de Taiko-controller gingen zelfs liederen die ik al met goud afhad op easy zo beroerd dat ik dacht dat het aan de controller lag. Wat bleek? Met de Switch pro controller scoorde ik net zo beroerd. Gelukkig waren de controllers in orde, maar ik moest toch echt weer ermee aan de slag! Dat staat dus op het programma.
Nu ik klaar ben met Ghost in the Shell Stand Alone Complex 2nd GIG; is het de beurt aan de filmtrilogie. De eerste twee films zijn twee seizoenen met 26 afleveringen elk gepropt in ongeveer 155 minuten per film. Niet mis en toch is het de vraag hoeveel er is veranderd door nieuwe content of verloren is gegaan door het samen te vatten.
In de laatste film Solid State Society komt eindelijk de Puppeteer, uit de manga, in beeld dus dat wordt spannend. Tot nu toe vind ik de Stand Alone Complex iteratie van Ghost in the Shell de best uitgewerkte versie qua verhaal met uitzondering van de latere geheel 3D-CGI geanimeerde SAC 2045. Er is nog meer dan genoeg te kijken en opnieuw te lezen in de aanloop naar de nieuwste versie in juni!