Het is bijna weer tijd voor de volgende Marvel-film. Kan jij niet wachten op de komst van Kraven the Hunter? Dan kan je nu kaartjes winnen voor de film in de Reageer en Win.
Vorige week gaven we bioscoopkaartjes voor Wicked weg. Daarvoor moesten jullie reageren op drie verschillende artikelen.
De winnaars van Wicked zijn geworden… PinkCat, HanneMout en Malou85!
Van harte gefeliciteerd! De winnaars kunnen een mailtje sturen naar [email protected] en dan zorgen wij dat de prijs naar je wordt opgestuurd.
Nadat niet lang geleden Venom voor de derde keer op het witte doek is verschenen, is het nu alweer tijd voor de volgende Marvel-film van Sony Pictures. Vanaf 12 december draait namelijk Kraven the Hunter in de Nederlandse bioscopen.
Fans van Marvel zullen Kraven the Hunter kennen als een meedogenloze villain. Hij is één van de grootste vijanden van Spider-Man en ziet Peter Parker als ‘de meest gevaarlijke prooi’. In de film is Kraven alleen nog niet de villain die we kennen. Sterker nog, hij gaat nog niet eens met die naam door het leven, maar als Sergei Kravinoff (en wordt gespeeld door Aaron Taylor-Johnson).
In de film komen we erachter waarom de dierenliefhebber een bloeddorstige jager is geworden. Als je dat met je eigen ogen wil zien, dan moet je deze week meedoen aan de Reageer en Win. Je maakt nu namelijk kans op 3x twee bioscoopkaartjes voor Kraven the Hunter.
Om kans te maken moet je de standaard regels volgen. Dat betekent dat je in de komende week drie keer moet reageren op verschillende artikelen en in de reacties hieronder. Uiteraard mag je ook meer comments plaatsen.
Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws en nieuwe acties zoals deze? Vergeet ons dan niet te liken op Facebook en om ons te volgen op Twitter en Instagram! Voor het ontvangen van fysieke prijzen dien je inwoner van Nederland te zijn (of een Nederlands adres te hebben waar de prijs heen gestuurd kan worden).