Het is inmiddels maart. En dat vind ik zeer fijn. Ten eerste omdat het de maand van mijn verjaardag is, namelijk 19 maart. Ten tweede omdat de maand maart ons laat weten dat het slechte en koude weer voorbij is. Over een paar weken is het namelijk weer lente. Dat is een fijn gegeven. Daarom in deze Maffe Maandag geen depressieve en emotionele bijdragen, maar juist hele vrolijke. Kijk eens aan!
Al gaat deze editie meer over de schreef. Maar hé, het volgende wat ik met jullie ga bespreken hoort gewoon in ons leven. Dat daar raar over gedaan wordt, is bijzonder raar. Gewoon, erg raar. Waarom van de meest normale dingen in het leven zo’n enorme heisa maken? Dat is overbodig. Bewonder het eens, zou ik zeggen. Denk aan de verschenen tiet van Janet Jackson tijdens de Super Bowl van alweer vele jaren geleden. Man, wat een ophef om een tiet was dat zeg. Doe eens normaal.
Daarom breng ik jullie het volgende met trots. Zonder enige schaamte. Gewoon, omdat het kan. Ik ga het ook gewoon gelijk zeggen: masturberen. Ha! Zo moeilijk is het toch niet? Het hoort bij de mens. De mens doet het. Doe er niet zo geheimzinnig over. Deel het met anderen, dat je het doet. Dat maakt de wereld een stuk meer openbaar en toegankelijk, denk ik.
Dat dacht het Japanse bedrijf
Tech Arts 3D ook, gespecialiseerd in het maken van games voor volwassen. Als je begrijpt wat ik bedoel. Zij hebben een USB-controller
gemaakt waar je je Henk in doet en vervolgens maakt het apparaat registratie van jouw ‘activiteit’. De software die je daarbij geleverd krijgt is
Ona Counter, die precies meet hoe lang, hoe vaak, hoe snel je bezig bent met je eigen leuter.
Wat je vervolgens met die statistieken kunt doen, is het delen op Twitter. Ach, waarom niet? Eindelijk hebben we zo’n programma. Werd eens tijd.
Een film
Dan over naar iets minder schuldigs. Ik bedoel, het moet allemaal wel in balans blijven hè. Daarom kom ik ook met het volgende. Komende zomer komt de film noobz uit. De trailer van die film is afgelopen week verschenen op het internet, en het zou de Maffe Maandag niet zijn als ‘ie ook niet even in deze rubriek geplaatst wordt.
De film gaat over vier vrienden die mee gaan doen aan een Gears of War 3 toernooi. Maar er is meer. Natuurlijk gaat die niet vlekkeloos, aangezien iedere vriend wel zijn eigen problemen heeft. De één met zijn vriendin, de ander is telkens heel gênant bezig.
Maar goed, een oordeel over deze film geven doe ik niet. Kijk hieronder de trailer eens. Oordeel zelf. Is het een bioscoopbezoek waard? Laat het weten! Ik weet namelijk niet wat ik van deze film moet vinden. Misschien jullie wel.