XGN https://www.xgn.nl/ 2019-05-25T15:00:00+02:00 nl Ga jij Mario Kart Tour spelen? - XGN Doe Mee https://www.xgn.nl/mario-kart-tour-spelen https://www.xgn.nl/mario-kart-tour-spelen#comments Mobile 2019-05-25T15:00:00+02:00 Total War Three Kingdoms guide voor realtime battles - Een ware kunstvorm https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-guide https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-guide#comments PC 2019-05-25T14:02:00+02:00 Top 10 beste Netflix 2019 series tot nu toe - Toppers op de TV! https://www.xgn.nl/beste-netflix-2019-series-tot-nu-toe https://www.xgn.nl/beste-netflix-2019-series-tot-nu-toe#comments Film 2019-05-25T11:56:00+02:00 OnePlus 7 Pro Review - De ultieme smartphone voor entertainment https://www.xgn.nl/review/oneplus-7-pro-review https://www.xgn.nl/review/oneplus-7-pro-review#comments Digital Lifestyle 2019-05-25T11:02:00+02:00 Saints Row The Third Switch Review - Relschoppen met de Saints! https://www.xgn.nl/review/saints-row-the-third-switch-review https://www.xgn.nl/review/saints-row-the-third-switch-review#comments Switch 2019-05-25T10:00:00+02:00 'Allo 'Allo! De Complete Collectie Review - Lachen om oude komedie https://www.xgn.nl/review/allo-allo-de-complete-collectie-review https://www.xgn.nl/review/allo-allo-de-complete-collectie-review#comments Film 2019-05-25T09:00:00+02:00 Pokémon demonstratie door een Pokémon professor (video) https://www.xgn.nl/pokemon-demonstratie-door-pokemon-professor https://www.xgn.nl/pokemon-demonstratie-door-pokemon-professor#comments Nintendo 3DS Switch Wii Wii U 2019-05-24T15:40:48+02:00 Gears of War Story Recap - Een geschiedenis vol dood en verderf https://www.xgn.nl/gears-of-war-story-recap https://www.xgn.nl/gears-of-war-story-recap#comments PC Xbox 360 Xbox One 2019-05-24T15:05:37+02:00 Diplomacy in Total War: Three Kingdoms: zo werkt het! https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-diplomacy https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-diplomacy#comments PC 2019-05-24T14:23:26+02:00 Reageer en Win - John Wick 3 & Brightburn vrijkaarten https://www.xgn.nl/reageer-en-win-24-mei-2019 https://www.xgn.nl/reageer-en-win-24-mei-2019#comments Film 2019-05-24T12:55:05+02:00 Beste gamelevels ooit gemaakt - Big Boo's Haunt uit Super Mario 64 https://www.xgn.nl/beste-gamelevels-ooit-super-mario-64 https://www.xgn.nl/beste-gamelevels-ooit-super-mario-64#comments Switch Wii U 2019-05-24T10:25:15+02:00 Star Trek Picard trailer toont Jean-Luc Picard's leven na Starfleet https://www.xgn.nl/nieuws/103626/star-trek-picard-trailer-toont-jean-luc-picards-leven-na-starfleet https://www.xgn.nl/nieuws/103626/star-trek-picard-trailer-toont-jean-luc-picards-leven-na-starfleet#comments Film 2019-05-24T10:16:08+02:00 Game of Thrones Season 8 Episode 6 - Alle details die je hebt gemist https://www.xgn.nl/game-of-thrones-season-8-episode-6-details https://www.xgn.nl/game-of-thrones-season-8-episode-6-details#comments Film 2019-05-24T09:48:39+02:00 Eerste trailer voor Terminator Dark Fate https://www.xgn.nl/nieuws/103625/eerste-trailer-voor-terminator-dark-fate https://www.xgn.nl/nieuws/103625/eerste-trailer-voor-terminator-dark-fate#comments Film 2019-05-24T09:39:05+02:00 5 redenen waarom E3 2019 belangrijk is https://www.xgn.nl/e3-2019-belangrijk https://www.xgn.nl/e3-2019-belangrijk#comments Digital Lifestyle 2019-05-23T17:46:21+02:00 Top 10 beste FPS games aller tijden - Schieten tot je niet meer kan! https://www.xgn.nl/beste-fps-games-ooit https://www.xgn.nl/beste-fps-games-ooit#comments PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Xbox 360 Xbox One 2019-05-23T17:03:46+02:00 Dauntless en Crossplay uit op alle consoles https://www.xgn.nl/nieuws/103604/dauntless-en-crossplay-uit-op-alle-consoles https://www.xgn.nl/nieuws/103604/dauntless-en-crossplay-uit-op-alle-consoles#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2019-05-23T15:48:08+02:00 Tweede trailer Once upon a Time in Hollywood brengt je terug naar de jaren 60 https://www.xgn.nl/nieuws/103619/tweede-trailer-once-upon-a-time-in-hollywood-brengt-je-terug-naar-de-jaren-60 https://www.xgn.nl/nieuws/103619/tweede-trailer-once-upon-a-time-in-hollywood-brengt-je-terug-naar-de-jaren-60#comments Film 2019-05-23T14:06:48+02:00 Valve brengt Steam Chat applicatie uit op IOS en Android https://www.xgn.nl/nieuws/103618/valve-brengt-steam-chat-applicatie-uit-op-ios-en-android https://www.xgn.nl/nieuws/103618/valve-brengt-steam-chat-applicatie-uit-op-ios-en-android#comments Digital Lifestyle 2019-05-23T14:04:55+02:00 Riot games ontwikkelt Nieuwe League of Legends Mobile game https://www.xgn.nl/nieuws/103611/riot-games-ontwikkelt-nieuwe-league-of-legends-mobile-game https://www.xgn.nl/nieuws/103611/riot-games-ontwikkelt-nieuwe-league-of-legends-mobile-game#comments Mobile 2019-05-23T13:07:45+02:00 Gamehuisje in Spanje - Genieten van prachtige natuur en keigoede games! https://www.xgn.nl/gamehuisje-in-spanje https://www.xgn.nl/gamehuisje-in-spanje#comments PlayStation 4 Switch Digital Lifestyle 2019-05-23T12:33:35+02:00 Total War Three Kingdoms - Waarom nu het moment is om in te stappen voor beginners https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-instappen https://www.xgn.nl/total-war-three-kingdoms-instappen#comments PC 2019-05-23T10:26:38+02:00 Nieuwe spionage film Christopher Nolan heet Tenet https://www.xgn.nl/nieuws/103614/nieuwe-spionage-film-christopher-nolan-heet-tenet https://www.xgn.nl/nieuws/103614/nieuwe-spionage-film-christopher-nolan-heet-tenet#comments Film 2019-05-23T10:25:28+02:00 Moederbedrijf Tiktok streaming dienst maakt Spotify concurrent https://www.xgn.nl/nieuws/103598/moederbedrijf-tiktok-streaming-dienst-maakt-spotify-concurrent https://www.xgn.nl/nieuws/103598/moederbedrijf-tiktok-streaming-dienst-maakt-spotify-concurrent#comments Digital Lifestyle 2019-05-23T09:41:43+02:00 Total War: Three Kingdoms Review - Ouderwets vermaak in een nieuw jasje https://www.xgn.nl/review/total-war-three-kingdoms-review https://www.xgn.nl/review/total-war-three-kingdoms-review#comments PC 2019-05-22T16:08:06+02:00