XGN https://www.xgn.nl/ 2018-07-17T17:54:19+02:00 nl Nieuwe No Man's Sky multiplayer trailer vrijgegeven https://www.xgn.nl/nieuws/98484/nieuwe-no-mans-sky-multiplayer-trailer-vrijgegeven https://www.xgn.nl/nieuws/98484/nieuwe-no-mans-sky-multiplayer-trailer-vrijgegeven#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2018-07-17T17:54:19+02:00 Sea of Thieves Cursed Sails release onthuld; Spelen met skeletten https://www.xgn.nl/nieuws/98485/sea-of-thieves-cursed-sails-release-onthuld-spelen-met-skeletten https://www.xgn.nl/nieuws/98485/sea-of-thieves-cursed-sails-release-onthuld-spelen-met-skeletten#comments PC Xbox One 2018-07-17T17:49:20+02:00 Top 10 beste Netflix series 2018 tot nu toe https://www.xgn.nl/top-10-beste-netflix-series-2018-tot-nu-toe https://www.xgn.nl/top-10-beste-netflix-series-2018-tot-nu-toe#comments Film 2018-07-17T17:32:04+02:00 GRIP Combat Racing Preview - Krijg grip op die wagens https://www.xgn.nl/grip-combat-racing-preview https://www.xgn.nl/grip-combat-racing-preview#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2018-07-17T17:31:33+02:00 Bohemian Rhapsody trailer belooft een ode aan Queen https://www.xgn.nl/nieuws/98483/bohemian-rhapsody-trailer-belooft-een-ode-aan-queen https://www.xgn.nl/nieuws/98483/bohemian-rhapsody-trailer-belooft-een-ode-aan-queen#comments Film 2018-07-17T17:29:55+02:00 Pokémon Let's Go Pikachu en Eevee tweets lachen om Pokémon kapsels https://www.xgn.nl/rubriek/98412/pokemon-lets-go-pikachu-en-eevee-tweets-lachen-om-pokemon-kapsels https://www.xgn.nl/rubriek/98412/pokemon-lets-go-pikachu-en-eevee-tweets-lachen-om-pokemon-kapsels#comments Switch 2018-07-17T17:27:30+02:00 Top 5 beste Nederlandse Fortnite spelers - Echte winnaars! https://www.xgn.nl/top-5-beste-nederlandse-fortnite-spelers https://www.xgn.nl/top-5-beste-nederlandse-fortnite-spelers#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One Mobile 2018-07-17T16:03:06+02:00 Blizzard Gear kopen nu mogelijk via Blizzard Gear Store https://www.xgn.nl/nieuws/98480/blizzard-gear-kopen-nu-mogelijk-via-blizzard-gear-store https://www.xgn.nl/nieuws/98480/blizzard-gear-kopen-nu-mogelijk-via-blizzard-gear-store#comments PC PlayStation 3 PlayStation 4 Xbox 360 Xbox One Digital Lifestyle 2018-07-17T15:59:07+02:00 Nieuwe PS4 slim modellen in Japanse webshop https://www.xgn.nl/nieuws/98476/nieuwe-ps4-slim-modellen-in-japanse-webshop https://www.xgn.nl/nieuws/98476/nieuwe-ps4-slim-modellen-in-japanse-webshop#comments PlayStation 4 2018-07-17T15:49:20+02:00 Fortnite update brengt nieuwe content en korting met zich mee https://www.xgn.nl/nieuws/98477/fortnite-update-brengt-nieuwe-content-en-korting-met-zich-mee https://www.xgn.nl/nieuws/98477/fortnite-update-brengt-nieuwe-content-en-korting-met-zich-mee#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One Mobile 2018-07-17T15:18:34+02:00 Hollow Knight uitbreiding God & Glory heeft een releasedatum https://www.xgn.nl/nieuws/98479/hollow-knight-uitbreiding-god-amp-glory-heeft-een-releasedatum https://www.xgn.nl/nieuws/98479/hollow-knight-uitbreiding-god-amp-glory-heeft-een-releasedatum#comments PC Switch 2018-07-17T15:16:53+02:00 Fortnite Season 5 leak onthult mogelijk Fortnite features https://www.xgn.nl/nieuws/98473/fortnite-season-5-leak-onthult-mogelijk-fortnite-features https://www.xgn.nl/nieuws/98473/fortnite-season-5-leak-onthult-mogelijk-fortnite-features#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One Mobile 2018-07-17T13:05:57+02:00 The Lost Child Review - Liever goed bedacht dan slecht gejat https://www.xgn.nl/review/the-lost-child-review https://www.xgn.nl/review/the-lost-child-review#comments PlayStation 4 PlayStation Vita Switch 2018-07-17T13:00:00+02:00 Pokéball Plus hands-on - Gotta throw that ball! https://www.xgn.nl/pokeball-plus-hands-on https://www.xgn.nl/pokeball-plus-hands-on#comments Switch 2018-07-17T12:30:00+02:00 Update - Assassin's Creed Odyssey pre order deal voor 48 euro https://www.xgn.nl/nieuws/98464/update-assassins-creed-odyssey-pre-order-deal-voor-48-euro https://www.xgn.nl/nieuws/98464/update-assassins-creed-odyssey-pre-order-deal-voor-48-euro#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2018-07-17T12:05:17+02:00 Oud Nickelodeon programma Ratjetoe keert terug met film en serie https://www.xgn.nl/nieuws/98466/oud-nickelodeon-programma-ratjetoe-keert-terug-met-film-en-serie https://www.xgn.nl/nieuws/98466/oud-nickelodeon-programma-ratjetoe-keert-terug-met-film-en-serie#comments Film 2018-07-17T11:16:58+02:00 Fortnite sales Xbox Live Deals - Ook heel veel Dragon Ball https://www.xgn.nl/nieuws/98467/fortnite-sales-xbox-live-deals-ook-heel-veel-dragon-ball https://www.xgn.nl/nieuws/98467/fortnite-sales-xbox-live-deals-ook-heel-veel-dragon-ball#comments Xbox 360 Xbox One 2018-07-17T11:11:30+02:00 Fortnite vikingskins uitgebracht in aanloop naar update https://www.xgn.nl/nieuws/98463/fortnite-vikingskins-uitgebracht-in-aanloop-naar-update https://www.xgn.nl/nieuws/98463/fortnite-vikingskins-uitgebracht-in-aanloop-naar-update#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One Mobile 2018-07-17T10:27:42+02:00 Pokemon GO event brengt Celebi met zich mee https://www.xgn.nl/nieuws/98461/pokemon-go-event-brengt-celebi-met-zich-mee https://www.xgn.nl/nieuws/98461/pokemon-go-event-brengt-celebi-met-zich-mee#comments Mobile 2018-07-17T09:38:03+02:00 Marvel hulk acteur vervangen omdat hij 'een beter script' wilde https://www.xgn.nl/nieuws/98459/marvel-hulk-acteur-vervangen-omdat-hij-een-beter-script-wilde https://www.xgn.nl/nieuws/98459/marvel-hulk-acteur-vervangen-omdat-hij-een-beter-script-wilde#comments Film 2018-07-17T09:34:54+02:00 Inside Switch Review - Nog beter dan Limbo? https://www.xgn.nl/review/inside-switch-review https://www.xgn.nl/review/inside-switch-review#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2018-07-17T09:17:51+02:00 Nieuwe iPhone emoji onderweg; nieuwe gezichten in aantocht https://www.xgn.nl/nieuws/98456/nieuwe-iphone-emoji-onderweg-nieuwe-gezichten-in-aantocht https://www.xgn.nl/nieuws/98456/nieuwe-iphone-emoji-onderweg-nieuwe-gezichten-in-aantocht#comments Digital Lifestyle 2018-07-16T20:20:04+02:00 Skype gesprekken opnemen kan met de volgende Skype update https://www.xgn.nl/nieuws/98455/skype-gesprekken-opnemen-kan-met-de-volgende-skype-update https://www.xgn.nl/nieuws/98455/skype-gesprekken-opnemen-kan-met-de-volgende-skype-update#comments Algemeen 2018-07-16T17:51:33+02:00 Stranger Things season 3 trailer uitgebracht https://www.xgn.nl/nieuws/98454/stranger-things-season-3-trailer-uitgebracht https://www.xgn.nl/nieuws/98454/stranger-things-season-3-trailer-uitgebracht#comments Film 2018-07-16T17:46:39+02:00 Call of Duty Black Ops 4 vs Battlefield 5 - Wat moeten we weten? https://www.xgn.nl/call-of-duty-black-ops-4-vs-battlefield-5 https://www.xgn.nl/call-of-duty-black-ops-4-vs-battlefield-5#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2018-07-16T17:44:23+02:00