XGN https://www.xgn.nl/ 2017-11-20T18:05:55+01:00 nl Central Point Black Friday Deals 2017 - Veel Apple producten! https://www.xgn.nl/nieuws/93293/central-point-black-friday-deals-2017-veel-apple-producten https://www.xgn.nl/nieuws/93293/central-point-black-friday-deals-2017-veel-apple-producten#comments Digital Lifestyle 2017-11-20T18:05:55+01:00 Game Mania Black Friday Deals 2017 - Korting op grote titels! https://www.xgn.nl/game-mania-black-friday-deals-2017 https://www.xgn.nl/game-mania-black-friday-deals-2017#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T18:00:00+01:00 Teufel Black Friday 2017 deals - Daar hebben we oren naar https://www.xgn.nl/nieuws/93294/teufel-black-friday-2017-deals-daar-hebben-we-oren-naar https://www.xgn.nl/nieuws/93294/teufel-black-friday-2017-deals-daar-hebben-we-oren-naar#comments Digital Lifestyle 2017-11-20T17:55:30+01:00 LEGO Marvel Super Heroes 2 Review - Help de wereld te redden https://www.xgn.nl/review/lego-marvel-super-heroes-2-review https://www.xgn.nl/review/lego-marvel-super-heroes-2-review#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2017-11-20T17:52:43+01:00 Rainbow Six Siege DLC voor jaar drie aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/93299/rainbow-six-siege-dlc-voor-jaar-drie-aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/93299/rainbow-six-siege-dlc-voor-jaar-drie-aangekondigd#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T17:33:09+01:00 Bart Smit Black Friday 2017 deals - De eerste aanbiedingen https://www.xgn.nl/bart-smit-black-friday-2017-deals https://www.xgn.nl/bart-smit-black-friday-2017-deals#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T17:32:31+01:00 MediaMarkt Black Friday Deals 2017 https://www.xgn.nl/nieuws/93296/mediamarkt-black-friday-deals-2017 https://www.xgn.nl/nieuws/93296/mediamarkt-black-friday-deals-2017#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One Digital Lifestyle Film Mobile 2017-11-20T17:17:36+01:00 EA past ook Need for Speed Payback beloningen aan https://www.xgn.nl/nieuws/93297/ea-past-ook-need-for-speed-payback-beloningen-aan https://www.xgn.nl/nieuws/93297/ea-past-ook-need-for-speed-payback-beloningen-aan#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T16:33:50+01:00 Incredibles 2 volgend jaar in de bioscoop! https://www.xgn.nl/nieuws/93276/incredibles-2-volgend-jaar-in-de-bioscoop https://www.xgn.nl/nieuws/93276/incredibles-2-volgend-jaar-in-de-bioscoop#comments Film 2017-11-20T15:23:34+01:00 Coolblue Black Friday Deals 2017 - Veel hardware aanbiedingen! https://www.xgn.nl/coolblue-black-friday-deals-2017 https://www.xgn.nl/coolblue-black-friday-deals-2017#comments Digital Lifestyle 2017-11-20T14:03:42+01:00 Amazon Black Friday Deals 2017 geven korting op veel games en tech https://www.xgn.nl/nieuws/93291/amazon-black-friday-deals-2017-geven-korting-op-veel-games-en-tech https://www.xgn.nl/nieuws/93291/amazon-black-friday-deals-2017-geven-korting-op-veel-games-en-tech#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T13:34:49+01:00 bol.com Black Friday Deals 2017 - Alle aanbiedingen op een rijtje https://www.xgn.nl/bolcom-black-friday-deals-2017 https://www.xgn.nl/bolcom-black-friday-deals-2017#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T13:32:39+01:00 Intertoys Black Friday 2017 deals - Korting op meer dan speelgoed https://www.xgn.nl/intertoys-black-friday-2017-deals https://www.xgn.nl/intertoys-black-friday-2017-deals#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T13:31:29+01:00 Hitman Elusive Targets keren terug https://www.xgn.nl/nieuws/93281/hitman-elusive-targets-keren-terug https://www.xgn.nl/nieuws/93281/hitman-elusive-targets-keren-terug#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-11-20T12:45:23+01:00 PlayStation Plus Black Friday 2017 aanbieding - Korting op een jaarabonnement https://www.xgn.nl/playstation-plus-black-friday-2017-aanbieding https://www.xgn.nl/playstation-plus-black-friday-2017-aanbieding#comments PlayStation 4 2017-11-20T12:37:06+01:00 Valkyria Chronicles 4 release aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/93278/valkyria-chronicles-4-release-aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/93278/valkyria-chronicles-4-release-aangekondigd#comments PlayStation 4 Switch Xbox One 2017-11-20T12:24:01+01:00 Animal Crossing Pocket Camp release is deze week al https://www.xgn.nl/nieuws/93279/animal-crossing-pocket-camp-release-is-deze-week-al https://www.xgn.nl/nieuws/93279/animal-crossing-pocket-camp-release-is-deze-week-al#comments Mobile 2017-11-20T11:28:35+01:00 Xbox Live Black Friday Deals 2017 - Alle aanbiedingen! https://www.xgn.nl/xbox-live-black-friday-deals-2017 https://www.xgn.nl/xbox-live-black-friday-deals-2017#comments Xbox 360 Xbox One 2017-11-20T11:13:57+01:00 Pokémon GO event maakt Farfetch'd wereldwijd beschikbaar https://www.xgn.nl/nieuws/93277/pokemon-go-event-maakt-farfetchd-wereldwijd-beschikbaar https://www.xgn.nl/nieuws/93277/pokemon-go-event-maakt-farfetchd-wereldwijd-beschikbaar#comments Mobile 2017-11-20T11:12:58+01:00 Aquarius Seizoen 1 Review - Hardlopers zijn doodlopers https://www.xgn.nl/review/aquarius-seizoen-1-review https://www.xgn.nl/review/aquarius-seizoen-1-review#comments Film 2017-11-20T09:34:50+01:00 X-Men spin off heeft James Franco als Multiple Man https://www.xgn.nl/nieuws/93263/x-men-spin-off-heeft-james-franco-als-multiple-man https://www.xgn.nl/nieuws/93263/x-men-spin-off-heeft-james-franco-als-multiple-man#comments Film 2017-11-20T09:27:15+01:00 PlayStation deals - Games onder de 10 euro! https://www.xgn.nl/nieuws/93188/playstation-deals-games-onder-de-10-euro https://www.xgn.nl/nieuws/93188/playstation-deals-games-onder-de-10-euro#comments PlayStation 4 2017-11-19T20:24:58+01:00 Aankomende Netflix anime series - Geanimeerd kijkplezier op Netflix https://www.xgn.nl/aankomende-netflix-anime-series-op-een-rij https://www.xgn.nl/aankomende-netflix-anime-series-op-een-rij#comments Film 2017-11-19T20:24:27+01:00 Wat heb jij deze week uitgespeeld of gekocht? https://www.xgn.nl/rubriek/93272/wat-heb-jij-deze-week-uitgespeeld-of-gekocht https://www.xgn.nl/rubriek/93272/wat-heb-jij-deze-week-uitgespeeld-of-gekocht#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One 2017-11-19T14:04:58+01:00 De Verschrikkelijk Ikke 3 Review - Luchtig vermaak https://www.xgn.nl/review/verschrikkelijk-ikke-3-review https://www.xgn.nl/review/verschrikkelijk-ikke-3-review#comments Film 2017-11-19T14:02:00+01:00