XGN https://www.xgn.nl/ 2019-01-17T21:22:26+01:00 nl Mortal Kombat 11 details bekendgemaakt, nieuwe personages onthuld https://www.xgn.nl/mortal-kombat-11-details https://www.xgn.nl/mortal-kombat-11-details#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2019-01-17T21:22:26+01:00 The Division 2 Multiplayer - In gesprek over endgame en specializations https://www.xgn.nl/the-division-2-multiplayer https://www.xgn.nl/the-division-2-multiplayer#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T18:00:00+01:00 The Division 2 PvP - De grootste veranderingen op een rijtje https://www.xgn.nl/the-division-2-pvp https://www.xgn.nl/the-division-2-pvp#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T18:00:00+01:00 10 Years Challenge - Je favoriete acteurs en actrices op een rij https://www.xgn.nl/10-years-challenge-je-favoriete-sterren-op-een-rij https://www.xgn.nl/10-years-challenge-je-favoriete-sterren-op-een-rij#comments Digital Lifestyle Film 2019-01-17T17:46:31+01:00 De 10 beste televisies in 2019 om naar uit te kijken - 8K de nieuwe standaard? https://www.xgn.nl/beste-televisies-2019 https://www.xgn.nl/beste-televisies-2019#comments Digital Lifestyle 2019-01-17T15:45:15+01:00 Bury Me My Love Review - De harde realiteit van het leven van een vluchteling https://www.xgn.nl/review/101555/bury-me-my-love-review-de-harde-realiteit-van-het-leven-van-een-vluchteling https://www.xgn.nl/review/101555/bury-me-my-love-review-de-harde-realiteit-van-het-leven-van-een-vluchteling#comments PC Switch 2019-01-17T14:49:18+01:00 Marvel Young Avengers film gaat op het witte doek verschijnen? https://www.xgn.nl/nieuws/101551/marvel-young-avengers-film-gaat-op-het-witte-doek-verschijnen https://www.xgn.nl/nieuws/101551/marvel-young-avengers-film-gaat-op-het-witte-doek-verschijnen#comments Film 2019-01-17T14:09:34+01:00 Wat vinden jullie de beste Resident Evil game? [poll] https://www.xgn.nl/wat-vinden-jullie-de-beste-resident-evil-game https://www.xgn.nl/wat-vinden-jullie-de-beste-resident-evil-game#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T12:44:18+01:00 Dit vinden jullie de beste korte Nintendo Switch games [uitslag poll] https://www.xgn.nl/beste-korte-nintendo-switch-games-korter-dan-vijf-uur https://www.xgn.nl/beste-korte-nintendo-switch-games-korter-dan-vijf-uur#comments Switch 2019-01-17T12:40:19+01:00 Nobody's Fool Review - Houd jezelf absoluut niet voor de gek https://www.xgn.nl/review/nobodys-fool-review https://www.xgn.nl/review/nobodys-fool-review#comments Film 2019-01-17T12:33:58+01:00 Game Mania Dagdeals met Astro Bot en Just Cause 4 https://www.xgn.nl/nieuws/101549/game-mania-dagdeals-met-astro-bot-en-just-cause-4 https://www.xgn.nl/nieuws/101549/game-mania-dagdeals-met-astro-bot-en-just-cause-4#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T11:09:50+01:00 The Devil All the Time op Netflix met Tom Holland en Chris Evans https://www.xgn.nl/nieuws/101546/the-devil-all-the-time-op-netflix-met-tom-holland-en-chris-evans https://www.xgn.nl/nieuws/101546/the-devil-all-the-time-op-netflix-met-tom-holland-en-chris-evans#comments Film 2019-01-17T11:02:01+01:00 PSVR demo disc nu beschikbaar in de PlayStation Store https://www.xgn.nl/nieuws/101545/psvr-demo-disc-nu-beschikbaar-in-de-playstation-store https://www.xgn.nl/nieuws/101545/psvr-demo-disc-nu-beschikbaar-in-de-playstation-store#comments PlayStation 4 2019-01-17T10:49:53+01:00 Ubisoft verontschuldigt zich voor het einde van de Assassin's Creed Odyssey DLC https://www.xgn.nl/nieuws/101543/ubisoft-verontschuldigt-zich-voor-het-einde-van-de-assassins-creed-odyssey-dlc https://www.xgn.nl/nieuws/101543/ubisoft-verontschuldigt-zich-voor-het-einde-van-de-assassins-creed-odyssey-dlc#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T09:57:20+01:00 The Hunchback of Notre Dame live-action remake in de maak https://www.xgn.nl/nieuws/101544/the-hunchback-of-notre-dame-live-action-remake-in-de-maak https://www.xgn.nl/nieuws/101544/the-hunchback-of-notre-dame-live-action-remake-in-de-maak#comments Film 2019-01-17T09:51:26+01:00 Division 2 beta releasedatum bekendgemaakt door Ubisoft https://www.xgn.nl/nieuws/101542/division-2-beta-releasedatum-bekendgemaakt-door-ubisoft https://www.xgn.nl/nieuws/101542/division-2-beta-releasedatum-bekendgemaakt-door-ubisoft#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-17T09:39:34+01:00 Corgi Review - Niet de film om met je kind te kijken https://www.xgn.nl/review/corgi-review https://www.xgn.nl/review/corgi-review#comments Film 2019-01-16T17:21:35+01:00 De top 10 beste PS4 games in 2019 om naar uit te kijken op een rij https://www.xgn.nl/beste-ps4-games-2019-om-naar-uit-te-kijken https://www.xgn.nl/beste-ps4-games-2019-om-naar-uit-te-kijken#comments PlayStation 4 2019-01-16T17:03:27+01:00 Metro Exodus gameplay behandeld: Seizoenen, vijanden, karma en meer! https://www.xgn.nl/metro-exodus-gameplay https://www.xgn.nl/metro-exodus-gameplay#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2019-01-16T16:00:00+01:00 De top 10 beste Macbook games - Gamen op een Apple laptop https://www.xgn.nl/de-top-10-beste-macbook-games https://www.xgn.nl/de-top-10-beste-macbook-games#comments PC Wii U 2019-01-16T15:01:36+01:00 Travis Strikes Again: No More Heroes Review - Travis slaagt weer https://www.xgn.nl/review/travis-strikes-again-no-more-heroes-review https://www.xgn.nl/review/travis-strikes-again-no-more-heroes-review#comments Switch 2019-01-16T15:00:53+01:00 Top 5 beste bingewatch series om in 2019 in de gaten te houden https://www.xgn.nl/top-5-beste-bingewatch-series-om-in-2019-te-kijken https://www.xgn.nl/top-5-beste-bingewatch-series-om-in-2019-te-kijken#comments Film 2019-01-16T13:41:45+01:00 Hannibal serie met Mads Mikkelsen zoekt nog steeds een nieuwe zender https://www.xgn.nl/nieuws/101538/hannibal-serie-met-mads-mikkelsen-zoekt-nog-steeds-een-nieuwe-zender https://www.xgn.nl/nieuws/101538/hannibal-serie-met-mads-mikkelsen-zoekt-nog-steeds-een-nieuwe-zender#comments Film 2019-01-16T13:16:02+01:00 Beste Black Mirror Bandersnatch eindes - Let op: spoilers https://www.xgn.nl/beste-black-mirror-bandersnatch-eindes https://www.xgn.nl/beste-black-mirror-bandersnatch-eindes#comments Film 2019-01-16T12:39:56+01:00 Top 5 beste Spiderman Far From Home trailer momenten https://www.xgn.nl/beste-spiderman-far-from-home-trailer-momenten https://www.xgn.nl/beste-spiderman-far-from-home-trailer-momenten#comments Film 2019-01-16T12:19:08+01:00