XGN https://www.xgn.nl/ 2017-08-23T17:48:52+02:00 nl Video toont wellicht gelekte FIFA 18 Street op gamescom https://www.xgn.nl/nieuws/91226/video-toont-wellicht-gelekte-fifa-18-street-op-gamescom https://www.xgn.nl/nieuws/91226/video-toont-wellicht-gelekte-fifa-18-street-op-gamescom#comments PlayStation 4 Xbox One PC PlayStation 3 Xbox 360 Switch 2017-08-23T17:48:52+02:00 Star Wars Identities expositie komt naar Nederland https://www.xgn.nl/nieuws/91225/star-wars-identities-expositie-komt-naar-nederland https://www.xgn.nl/nieuws/91225/star-wars-identities-expositie-komt-naar-nederland#comments Digital Lifestyle 2017-08-23T16:57:12+02:00 De 5 beste PlayStation 4 exclusives van 2017 https://www.xgn.nl/ps4-exclusives-2017 https://www.xgn.nl/ps4-exclusives-2017#comments PlayStation 4 2017-08-23T16:49:55+02:00 De 3 beste Xbox One exclusives van 2017 https://www.xgn.nl/de-3-beste-xbox-one-exclusives-van-2017 https://www.xgn.nl/de-3-beste-xbox-one-exclusives-van-2017#comments PC Xbox One 2017-08-23T16:38:50+02:00 Life is Strange Before the Storm trailer uitgebracht https://www.xgn.nl/nieuws/91224/life-is-strange-before-the-storm-trailer-uitgebracht https://www.xgn.nl/nieuws/91224/life-is-strange-before-the-storm-trailer-uitgebracht#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T16:17:13+02:00 Overwatch season 6 verandert ten opzichte van vorige seizoenen https://www.xgn.nl/nieuws/91221/overwatch-season-6-verandert-ten-opzichte-van-vorige-seizoenen https://www.xgn.nl/nieuws/91221/overwatch-season-6-verandert-ten-opzichte-van-vorige-seizoenen#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T16:13:10+02:00 Injustice 2 Fighter Pack 2 voegt drie nieuwe fighters toe https://www.xgn.nl/nieuws/91223/injustice-2-fighter-pack-2-voegt-drie-nieuwe-fighters-toe https://www.xgn.nl/nieuws/91223/injustice-2-fighter-pack-2-voegt-drie-nieuwe-fighters-toe#comments PlayStation 4 Xbox One Mobile 2017-08-23T15:42:40+02:00 Stranger Things Season 3 aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/91212/stranger-things-season-3-aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/91212/stranger-things-season-3-aangekondigd#comments Film 2017-08-23T15:20:45+02:00 Fallout 4 VR release ligt dit jaar nog in de winkel https://www.xgn.nl/nieuws/91218/fallout-4-vr-release-ligt-dit-jaar-nog-in-de-winkel https://www.xgn.nl/nieuws/91218/fallout-4-vr-release-ligt-dit-jaar-nog-in-de-winkel#comments PC PlayStation 3 PlayStation 4 Switch Wii U Xbox 360 Xbox One 2017-08-23T14:47:38+02:00 Brink gratis beschikbaar op Steam https://www.xgn.nl/nieuws/91208/brink-gratis-beschikbaar-op-steam https://www.xgn.nl/nieuws/91208/brink-gratis-beschikbaar-op-steam#comments PC PlayStation 3 Xbox 360 2017-08-23T14:39:59+02:00 Call of Duty WW2 beta komt ook uit voor de pc https://www.xgn.nl/nieuws/91219/call-of-duty-ww2-beta-komt-ook-uit-voor-de-pc https://www.xgn.nl/nieuws/91219/call-of-duty-ww2-beta-komt-ook-uit-voor-de-pc#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T14:01:18+02:00 Cities Skylines DLC gaat de groene kant op https://www.xgn.nl/nieuws/91214/cities-skylines-dlc-gaat-de-groene-kant-op https://www.xgn.nl/nieuws/91214/cities-skylines-dlc-gaat-de-groene-kant-op#comments PC Xbox One 2017-08-23T13:59:22+02:00 Gamescom drukte in beeld - Foto's van de beursvloer https://www.xgn.nl/rubriek/91220/gamescom-drukte-in-beeld-fotos-van-de-beursvloer https://www.xgn.nl/rubriek/91220/gamescom-drukte-in-beeld-fotos-van-de-beursvloer#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One 2017-08-23T13:57:41+02:00 PES 2018 demo details bekendgemaakt https://www.xgn.nl/nieuws/91215/pes-2018-demo-details-bekendgemaakt https://www.xgn.nl/nieuws/91215/pes-2018-demo-details-bekendgemaakt#comments Algemeen 2017-08-23T13:03:07+02:00 Top 5 Middle Earth Shadow of War gameplay details - Meer en beter https://www.xgn.nl/middle-earth-shadow-of-war-gameplay-details https://www.xgn.nl/middle-earth-shadow-of-war-gameplay-details#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T12:10:31+02:00 Quake Champions Early Access is vanaf vandaag te verkrijgen https://www.xgn.nl/nieuws/91213/quake-champions-early-access-is-vanaf-vandaag-te-verkrijgen https://www.xgn.nl/nieuws/91213/quake-champions-early-access-is-vanaf-vandaag-te-verkrijgen#comments PC 2017-08-23T11:39:12+02:00 Nieuwe Joker Origin film aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/91205/nieuwe-joker-origin-film-aangekondigd https://www.xgn.nl/nieuws/91205/nieuwe-joker-origin-film-aangekondigd#comments Film 2017-08-23T11:18:13+02:00 Update: Final Fantasy 15 PC release neemt veel vrije opslag in gebruik https://www.xgn.nl/nieuws/91211/update-final-fantasy-15-pc-release-neemt-veel-vrije-opslag-in-gebruik https://www.xgn.nl/nieuws/91211/update-final-fantasy-15-pc-release-neemt-veel-vrije-opslag-in-gebruik#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T11:15:28+02:00 Rainbow Six Siege gratis te spelen dit weekend https://www.xgn.nl/nieuws/91207/rainbow-six-siege-gratis-te-spelen-dit-weekend https://www.xgn.nl/nieuws/91207/rainbow-six-siege-gratis-te-spelen-dit-weekend#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T11:08:55+02:00 Call of Duty WW2 gameplay elementen die tijdens gamescom opvielen https://www.xgn.nl/call-of-duty-ww2-gameplay https://www.xgn.nl/call-of-duty-ww2-gameplay#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T10:42:20+02:00 Playerunknown's Battlegrounds Xbox One preview - Jacht op elkaar https://www.xgn.nl/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one-preview https://www.xgn.nl/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one-preview#comments Xbox One 2017-08-23T10:28:17+02:00 Call of Duty WW2 trailer laat een breder beeld zien van Headquarters https://www.xgn.nl/nieuws/91204/call-of-duty-ww2-trailer-laat-een-breder-beeld-zien-van-headquarters https://www.xgn.nl/nieuws/91204/call-of-duty-ww2-trailer-laat-een-breder-beeld-zien-van-headquarters#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T10:18:12+02:00 Gamescom 2017 Xbox hands on - Video https://www.xgn.nl/gamescom-2017-xbox-hands-on https://www.xgn.nl/gamescom-2017-xbox-hands-on#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-08-23T08:47:20+02:00 Top 10 tofste gamescom 2017 booths https://www.xgn.nl/10-tofste-gamescom-2017-booths https://www.xgn.nl/10-tofste-gamescom-2017-booths#comments Algemeen 2017-08-23T00:45:50+02:00 Gamescom 2017 Foto's Dag 1 - De eerste beursdag! https://www.xgn.nl/gamescom-2017-fotos-dag-1 https://www.xgn.nl/gamescom-2017-fotos-dag-1#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2017-08-22T22:16:21+02:00