Anonieme bron wijst op nieuwe Ubisoft games voor Wii U en 'Xbox Fusion'
Gerucht - Ubisoft is bekend van series als Splinter Cell en Assassin's Creed. Een bron dichtbij de game-industrie heeft laten weten dat de volgende Splinter Cell naar de volgende Xbox komt en Assassin's Creed 3 naar de Wii U.
De bron heeft dat laten weten aan de website Dual Pixels. Voor zowel de Xbox Fusion, zoals de bron de nieuwe Xbox noemt, en de Wii U wordt volgens hem gewerkt aan een nieuwe Splinter Cell en aan Assassin's Creed 3 voor de Wii U.
De bron laat weten dat de hij de volgende Xbox de naam Xbox Fusion heeft gegeven omdat Microsoft zeven maanden geleden drie patenten heeft aangevraagd waarin die naam voor kwam waarna er later nog twee volgden.
Als laatste wordt er nog vermeld dat de games mogelijk op de E3 uit de doeken worden gedaan. Helaas is het niet bekend of de Xbox Fusion dan ook aanwezig zou zijn.
Of de geruchten daadwerkelijke kloppen, is natuurlijk afwachten. Dual Pixels, de website die naar eigen zeggen een "betrouwbare bron" heeft is namelijk niet de grootste naam in de game-industrie en het zal niet de eerste keer zijn dat websites verzonnen geruchten online zetten.

WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (13)
1.181 XP
17:17, 2 jan
Heb wel zin in een nieuwe xbox met Ubisoft games.
5.877 XP
18:01, 2 jan
2.593 XP
18:06, 2 jan
155 XP
20:51, 2 jan
1.170 XP
21:46, 2 jan
1.356 XP
22:27, 2 jan
540 XP
14:13, 3 jan
Joh kijk wat Nintendo doet...Super mario world is na 22 jaar nog steeds leuk en soms wel beter dan een groot deel van de platform spellen anno 2012 x.o
1.170 XP
15:40, 4 jan
604 XP
20:04, 10 jan
dus gilette mach 3 fusion is niet echt volwassen en random enzo? ;S hoe de hell komen mensen altijd aan hun bizare meningen.
5.877 XP
18:36, 11 jan
604 XP
13:10, 12 jan
Ja, vergelijk het maar met een scheermes.
Wist jij dat 360 even als fusion benamingen met een betekenis, een doel zijn?
360 omdat je met de xbox 360 alle kanten op zou kunnen op multimedia gebied.
Fusion omdat ze weer wat gejat hebben van nintendo en dit tezamen met kinect2 en zo'n soort ipad achtige controller gaan leveren. vandaar fusion, ze brengen nieuwe krachten bij elkaar. Alle namen zijn verklaarbaar en omdat jij het niet volwassen vind klinken is een naam niet goed. hilarisch gewoon.
Maar 1 ding is het dus niet, random.
5.877 XP
15:07, 12 jan
604 XP
17:04, 13 jan