Ninja Gaiden 3: Razor's Edge | WU

Releasedatum: 2012
Door Sebastiaan Quekel  9 december 2011 om 08:00 | PS3, 360, WU

Ninja Gaiden 3 verschijnt in maart 2012

Ninja Gaiden 3 verschijnt volgend jaar ergens in maart voor de PlayStation 3 en Xbox 360. De Wii U versie volgt later het jaar, maar wanneer precies is niet bekend. Dat maakt Yosuke Hayashi, hoofd van ontwikkelaar Team Ninja, vandaag bekend.

Over de 3DS-versie heeft Hayashi geen woord gerept. Wel kwam de Vita-versie van Ninja Gaiden Sigma ter sprake, die in Japan in het eerste kwartaal van 2012 moet verschijnen. Een Europese datum is nog niet vrijgegeven.

In Ninja Gaiden 3 probeert Team Ninja van hoofdpersoon Ryu meer een duistere Japanse held te maken. Dit houdt onder meer in dat de consequenties van al het moorden gevoeld moet worden. Spelers moeten zich hierdoor meer als een ware ninja voelen, zo betoogt de Japanse ontwikkelaar. Zo zal onder meer een stealth-element verwerkt worden in Ninja Gaiden 3.

Gerelateerd


Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (1)

  1. Arcadia's avatar
    Arcadia
    767 XP
    11:55, 9 dec
    Stealthen in NG3? Puh-lease, dat is toch helemaal niet nodig. Al dat constant vechten is juist wat zo tof is aan Hayabusa.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.