Resident Evil 0 komt naar de Wii
De GameCube game Resident Evil 0 zal zijn weg vinden naar de Nintendo Wii. Dit meldde het Japanse gamesmagazine Famitsu.
De Wii-versie van het spel zal een remake worden van de oude GameCube game, en moet deze zomer al uitkomen in Japan. Hopelijk zien we het spel een maandje of twee later dan in Europa verschijnen.
Veel details over het spel zijn niet naar buiten gebracht, maar wel weten we dat Billy en Rebecca de hoofdpersonages zullen zijn. Ook zal het spel volledig gebruik maken van de mogelijkheden van de Wii Remote.
Resident Evil 0 is niet de eerste game uit de serie die een remake krijgt op de Wii. Eerder bracht Capcom al Resident Evil 4 uit voor de console. Dat spel verscheen oorspronkelijk ook op de GameCube, en later de PlayStation 2.



Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties.