Upgrades hoef je niet meer te kopen in Destroy All Humans 3
In de aankomende Destroy All Humans game voor de Nintendo Wii, Destroy All Humans! Big Willy Unleashed, hoef je niet meer wapen upgrades te kopen in de winkel, maar kun je deze gewoon vrijspelen.
De mensen die helemaal onbekend met Destroy All Humans zijn, waarderen vast en zeker een kleine uitleg. In Destroy All Humans ben je een alien, en moet je, zoals de titel al doet vermoeden, zoveel mogelijk mensen vernietigen. Als alien mag je de beest uithangen in kleine steden en de rust en vrede verstoren.
Wat THQ vandaag wist te melden, is dat het upgrade systeem is aangepast. Eerder moest je upgrades in de winkel kopen, maar nu verdien je ze door wat opdrachten uit te voeren. Het zijn allerlei verschillende opdrachten, waaronder bijvoorbeeld een 'verzamel opdracht'. Tijdens deze opdracht zul je allerlei dingen moeten verzamelen, eenmaal alles verzameld zal je met een upgrade beloond worden.
Destroy All Humans: Big Willy Unleashed komt op 7 maart voor de Nintendo Wii uit.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 42: Win 3x Catherine
Uitslag: WIN 3x Final Fantasy XIII-2. Hier, nu!
Toki Tori 2 komt waarschijnlijk naar de Wii U
Activision bevestigt nieuwe 'innovatieve' Call of Duty voor 2012
Nieuwe versie Call of Duty Elite verschijnt samen met nieuwe Call of Duty
Uitslag: WIN 3x SoulCalibur V
Reacties (1)
16.069 XP
15:46, 5 okt