Baroque | Wii

Releasedatum: 7 augustus 2008
Door Rob Ottens  13 december 2007 om 16:17 | Wii

Atlus kondigt nieuwe RPG aan voor de Wii

Ontwikkelaar Atlus Software heeft vandaag een nieuwe role-playing game aangekondigd voor de PlayStation 2 en Nintendo Wii. Het spel zal de naam Baroque dragen.

In dit spel kunnen fans van klassieke RPGs zich zeker vinden. Het is namelijk de bedoeling dat je je een weg door de vele gangen en kamers moet banen en ondertussen de vijanden van je af slaat.

Het verhaal van het spel blijft nog een beetje mysterieus. Wel weten we dat het zich afspeelt in een wereld die Baroque heet, en dat daar verschillende vreemde wezens leven, zoals de "Meta-Beings," "Angels" en "Order of Malkuth." Jij moet een weg vinden naar de bodem van de Neuro Tower, die elke keer verandert als je het spel laadt.

Het klinkt interessant. Laten we hopen dat de Wii versie geen simpele port wordt van de PlayStation 2 versie, maar ook wat unieke elementen bevat.

Baroque moet al in februari uitkomen in Noord-Amerika. Een Europese datum is nog niet bekend gemaakt.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. Paul.c's avatar
    Paul.c
    0 XP
    16:41, 13 dec
    Eerst maar eens kijken of hij ook wel in europa uitkomt.
  2. fablex's avatar
    fablex
    4.112 XP
    19:08, 13 dec
    Dat is inderdaad nog de vraag. We zullen zien.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.