The Last Story | Wii

Releasedatum: 24 februari 2012
Door Wouter Greveling  19 januari 2012 om 11:45 | Wii

Reserveer The Last Story en krijg de Limited Edition

Eerder deze week dook de Limited Edition van The Last Story al op in een Zwitserse webwinkel, maar werd toen snel weer offline gehaald. Nintendo kondigt nu zelf officieel deze bundel aan die je gratis zult krijgen bij een aantal winkels wanneer je de game reserveert.

Reserveer The Last Story voor de Wii bij een select aantal winkels en je krijgt de Limited Edition zonder meerprijs. Zolang de voorraad strekt natuurlijk. Voor diegene die het vorige bericht gemist hebben zullen we nog even opsommen wat voor moois er wordt bijgeleverd. Je krijgt het spel in een steelbook verpakking en een pakje genaamd The Elements Of The Last Story. Dit pakket bestaat uit een artbook en een CD met zeven nummers. De nummers zijn gecomponeerd door Nobuo Uematsu die al voor meer role-playing games de muziek heeft geschreven

The Last Story is niet de standaard RPG. Het spel geeft namelijk een modern tintje aan het traditionele genre. Zo beschikt het spel over een strategisch, real-time vechtsysteem en kun je geheel naar eigen inzicht je personage aanpassen.

Op 24 februari ligt The Last Story in de winkels voor de Wii. Diegene die wat meer willen weten omtrent dit spel kunnen terecht in onze oogappels rubriek.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (0)

    Er zijn nog geen reacties.

Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.