Rayman Origins verkoopt slecht in eerste maand
De terugkeer naar een meer traditionele tweedimensionale Rayman-game heeft de verkopen van de Rayman-franchise geen goed gegaan. Zowel in de Verenigde Staten als in het Verenigd Koninkrijk verkocht Rayman Origins in zijn eerste maand zeer slecht.
In de VS is Rayman Origins in november maar zo'n vijftigduizend keer over de toonbank gegaan. Ter vergelijking: Call of Duty: Modern Warfare 3 en Battlefield 3 zijn samen in totaal al ongeveer vijftien miljoen keer verkocht. Dat is zo'n driehonderd keer meer.
Ook in het Verenigd Koninkrijk is Rayman Origins niet goed verkocht, ondanks dat precieze cijfers over de verkopen op dit moment nog ontbreken. Van de Nederlandse verkopen is nog niets bekend, maar van de game was geen spoor te bekennen in de best verkochte games rubriek van afgelopen weken.
Wij vonden Rayman Origins alvast een erg goede game en beloonden het dan ook met een verdiende 9,2.


WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (9)
1.789 XP
08:19, 11 dec
1 = deze game tijdens drukke okt -nov - dec maanden uitbrengen = zelf moord
ten 2 de = men heeft raving rabits teveel voorgetrokken en daardoor rayman veel te lang geen aandacht gegeven , en is daar door enorm van zijn populariteit verloren .
1.903 XP
09:41, 11 dec
3.019 XP
11:52, 11 dec
Ik zou het niet erg vinden de game te spelen,hij lijkt me eigenlijk zelfs leuk! Maar rond deze tijd heb ik gewoon het gevoel van : 'ik kan beter krijgen'.. Dus ik zal 'm waarschijnlijk ooit oppikken voor een 10tje ofzo.
6.178 XP
12:05, 11 dec
898 XP
12:25, 11 dec
1.879 XP
12:28, 11 dec
1.526 XP
12:30, 11 dec
453 XP
16:53, 11 dec
Dat kwam volledig door het derde demo level:
Dat achtervolgings stuk met die 2 zeeslangen; ronduit belachelijk gemaakt. Na een stuk zwemmen kom je boven, moet je een stuk rennen en elke jump goed timen.. tot zo ver nog geen probleem... maar hoe snel je alles ook deed; het beest hield exact dezelfde afstand.
Afijn, kom je bij 3 springende vissen. Als je een halve seconde hapert om te timen hoe je ertussendoor moet ben je dood. Als je gewoonweg springt ben je dood. Als je doorloopt ben je dood.
Ik heb het letterlijk 20 keer gedaan voordat ik per ongeluk op precies de goede miliseconde sprong om er rakelings tussendoor te springen en zo het level te halen.
Dat soort ongelukkig programmeerwerk/level design wordt ik echt niet vrolijk.
Ik ben zo iemand die Super Meat Boy op 100% uitspeeld, inclusief een groot aantal no-death runs; dus ik mag toch hopen/verwachten dat het niet aan m'n platforming skills licht.
Of ik heb volledig over het hoofd gezien hoe ik die zeeslangen wat kan afremmen, maar dit was gewoon niet leuk meer.
789 XP
20:47, 12 dec