Tomb Raider viert 15-jarig bestaan met tentoonstelling
Persbericht - Tomb Raider bestaat vijftien jaar en dat moet gevierd worden vindt Crystal Dynamics, onderdeel van Square Enix. Dat zal gebeuren door middel van een digitale tentoonstelling.
In oktober 1996 maakte de wereld kennis met Tomb Raider en hoofdpersonage Lara Croft. Sindsdien is Lara Croft een wereldberoemd boegbeeld van het gamen, ook voor niet-gamers.
Gedurende de maand oktober zal Crystal Dynamics acht unieke kunstwerken digitaal tentoonstellen. De werken worden gemaakt om de nieuwe visie op Lara Croft te tonen zoals we die tegenwoordig zien. Maar dat gebeurt wel zonder tekort te doen aan de unieke stijlen van de verschillende kunstenaars.
De tentoonstelling begint vandaag met een werk van de kunstenaar Andy Park. Deze man heeft gewerkt aan de originele stripboeken van Tomb Raider. De maand eindigt met een werk van Toby Gard, de bedenker van Tomb Raider. De werken zijn te zien op tombraider.com/15. Het eerste werk kun je hieronder zien:
Volgend jaar kunnen we weer aan de slag met een nieuwe Tomb Raider game. Een exacte datum voor deze nieuwe telg is er echter nog niet.



WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties.