Nintendo komt met zwarte Mario Kart bundel
Persbericht - Vanaf begin oktober is een nieuwe Wii-bundel verkrijgbaar. De bundel bevat een zwarte Wii met WiiMote, het spel Mario Kart Wii en een zwart stuur voor de game.
Hoe duur de nieuwe bundel gaat worden, is nog niet bekend. Echter duurt het niet lang meer voordat de bundel in de winkels ligt, dus zullen we de prijs spoedig weten. De bundel moet namelijk begin oktober verschijnen.
De nieuwe bundel bevat een Wii met een aangepaste configuratie. Waar de Wii altijd werd ontworpen om verticaal te plaatsen, is de Wii in deze Mario Kart bundel ontworpen om horizontaal geplaatst te worden.
Hoewel het formaat van deze nieuwe configuratie hetzelfde is als bij eerder verschenen Wii-systemen, zorgt deze er wel voor dat deze nieuwe uitgave niet meer compatibel is met software of accessoires die voor de GameCube zijn uitgebracht. Dit in tegenstelling tot eerder verschenen modellen.
Nintendo belooft verder dat er richting de feestdagen nog meer leuke Wii-bundels aangekondigd zullen worden. Zo berichtten wij gisteren al dat er begin oktober ook een zwarte Wii Fit Plus bundel zal verschijnen.



WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (1)
3.284 XP
14:37, 28 sep