Black Ops was de moeilijkste CoD om te balanceren
Call of Duty punten en aanpasbare wapens hebben Treyarch flink bezig gehouden. Deze aspecten maakten het moeilijker dan iedere eerdere Call of Duty game om Black Ops perfect te balanceren.
Call of Duty: Black Ops was een erg moeilijke game om in balans te brengen. Gelukkig heeft het Treyarch team extra zijn best gedaan om alles in orde te brengen, zegt community manager Josh Olin. Vooral het verdienen en uitgeven van Call of Duty punten was moeilijk te balanceren.
Call of Duty punten zijn punten die je verdient door het spelen van de multiplayer. Met deze punten kun je vervolgens nieuwe wapens, perks of camouflage kopen. Deze speel je dus niet meer automatisch vrij bij een bepaald level. Je zult ze echt moeten verdienen.
''Je hoeft nu niet alleen maar te kijken of wapens en perks elkaar een beetje in bedwang houden, je moet er ook op letten hoeveel punten alles gaat kosten. De toevoeging van deze punten zorgde er dan ook voor dat Black Ops de moeilijkste Call of Duty game ooit was om te balanceren,'' aldus Josh Olin.
Josh Olin denkt dat de reorganisatie van ontwikkelaar Treyarch dit alles mogelijk heeft gemaakt. Na de release van Call of Duty: World at War is besloten om Treyarch alleen maar te richten op de Call of Duty games. Voorheen hielp ze ook wel eens mee met andere games. Nu het hele team vanaf het begin op Black Ops zat, kon er veel meer gedaan worden in zowel de singleplayer als multiplayer. De gehele game zit dan ook veel beter in elkaar en ziet er een stuk mooier uit.
Laten we dus maar hopen dat de game inderdaad goed gebalanceerd is en we online niet te veel last krijgen van vervelende gamers die de game uitbuiten. Het is nog maar twee maanden wachten tot we eindelijk aan de slag kunnen met Treyarch's meesterwerk. Wil je meer weten over Call of Duty: Black Ops dan kun je genoeg informatie vinden op de gamepagina.

WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (18)
5.089 XP
19:34, 7 sep
Het vorige systeem had voor- en nadelen
Voor: Leuk om iets te unlocken (zeker met prestige dan, zo opnieuw da doen), en ook telkens kunnen zeggen: ah nog zoveel punten en dan weer een level omhoog, oh yes dan heb ik da wapen, da was wel goe
Nadeel: Betere wapens had je enkel bij een hoger level, dus goede spelers hadden sneller betere wapens en da maakt hen nog beter
3.382 XP
19:58, 7 sep
Dit vind ik wel een leuke verbetering zo ben je wel even bezig.
De gehele game zit dan ook veel beter in elkaar en ziet er een stuk mooier uit.
Dit vind ik leuk om te horen misschien dat ik deze Cod wel ga halen want het klinkt allemaal goed
6.548 XP
09:03, 8 sep
0 XP
20:01, 7 sep
2.318 XP
20:13, 7 sep
168 XP
20:04, 7 sep
Dit is sowieso alweer een pluspunt om Cod gwoon te halen
1.202 XP
20:24, 7 sep
0 XP
20:43, 7 sep
1.071 XP
20:44, 7 sep
57 XP
21:06, 7 sep
2.681 XP
21:14, 7 sep
2.495 XP
21:20, 7 sep
Oja, dinsdag Halo reaaaaacccchh!!
837 XP
22:24, 7 sep
3.514 XP
23:13, 7 sep
1.013 XP
06:34, 8 sep
1.197 XP
08:21, 8 sep
3.024 XP
12:04, 8 sep
2.862 XP
20:09, 8 sep