Gratis grammofoon verkrijgbaar in Animal Crossing
Eens in de zoveel tijd zijn er verschillende artikelen gratis te krijgen in Animal Crossing: Let's go to the City. Zo zijn er verschillende meubels beschikbaar geweest, en nu is het tijd voor een ouder artikel.
Het gaat dit keer om een grammofoon. Om deze grammofoon te krijgen zul je tussen nu en 18 augustus postbode Pete in de game aan moeten spreken. Als je eenmaal met de postbode gepraat hebt, hoef je alleen je Wii nog aan het internet te hangen en binnen de kortste keren het je de grammofoon in je bezit.
De grammofoon zal niet verkrijgbaar zijn in GracieGrace en daarom zul je er snel bij moeten zijn als je dit verzamel item wilt hebben. Ook zal de grammofoon geen invloed hebben op de beoordeling van je huisje door de Happy Room Academy.
Voor meer informatie over Animal Crossing: Let's go to the City kun je terecht op de gamepagina waar je het overige nieuws over de game terugvindt en je de screenshots en trailers kunt bekijken.


WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (2)
4.813 XP
18:09, 3 aug
1.197 XP
21:41, 3 aug