GoldenEye 007 | Wii

Releasedatum: 5 november 2010
Door Rox van der Helm  24 juli 2010 om 09:00 | Wii

Goldeneye 007 producer vol vertrouwen dankzij controller opties

Het is goed om een game te lanceren en dit vol vertrouwen te doen. Maar wanneer heb je dat vertrouwen? Als het aan Dawn Pinkey ligt, heeft dit alles te maken met de controller mogelijkheden.

In november dit jaar zal Goldeneye 007 naar de Wii gebracht worden en voor producer Dawn Pinkey staat het nu al vast: die game gaat hoe dan ook verkopen. Dit alles heeft te maken met de controller mogelijkheden die er straks zullen zijn.

We hebben de Classic controller als optie, we hebben de GameCube controller, we hebben de Zapper, uiteraard hebben we de Wiimote en de nunchuk. En dan hebben we nog al die verschillende schema's," aldus Pinkey.

De game wordt dus toegankelijk gemaakt voor de hardcore gamers als ook de casual gamer. Iedereen, maar dan ook iedereen, moet straks de game kunnen spelen. Pinkey maakt zich dan ook niet druk om de verkopen, want James Bond is uit zichzelf nu eenmaal al populair.

Hij vindt verder dat het spel thuishoort op de Wii en ziet verder weinig uitdaging. Nu maar hopen voor hem dat zijn verwachting ook werkelijkheid wordt.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. eriken1's avatar
    eriken1
    3.021 XP
    10:18, 24 jul
    Beloofd allemaal veel goeds. Dus ben benieuwd naar die game!
  2. jogganie's avatar
    jogganie
    729 XP
    19:31, 24 jul
    ik ook
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.