Nintendo voelt zich gevleid door de PS-Move
Ondanks dat veel gamers de PlayStation Move verdacht veel op de Wiimote vinden lijken, vindt Sony toch dat dit niet zo is. Nintendo daarentegen ziet wel de gelijkenissen, en niet zo'n klein beetje ook.
Reggie Fils-Aime, directeur van Nintendo Amerika, voelt zich gevleid door de imitatie van de Wiimote, zoals hij de PS Move zelf noemt. Volgens hem is het namelijk vleiend als iemand je product namaakt, en geef hem eens ongelijk. Reggie geeft alleen wel aan dat er een groot verschil is tussen Sony en Nintendo als het gaat om bewegingsbesturing.
"Voor ons is bewegingsbesturing dagelijkse kost en dat is waar de Wii voor een groot gedeelte om draait. Voor Sony daarentegen zal het een extra optie zijn en geen standaard waar spellen gebruik van zullen maken," aldus Reggie.
Eerder noemde Reggie het beschamend dat nu ook Microsoft en Sony met bewegingsbesturing komen. Of Nintendo straks daadwerkelijk marktleider blijft op het gebied van bewegingsbesturing is natuurlijk onduidelijk. Vooral het verschil in prijs tussen de Wii en de PS3 zal voor veel casual gamers mogelijk een obstakel zijn.
Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (10)
2.680 XP
16:54, 13 mrt
5.862 XP
16:58, 13 mrt
3.024 XP
17:06, 13 mrt
2.726 XP
17:06, 13 mrt
214 XP
18:07, 13 mrt
4.786 XP
18:19, 13 mrt
3.501 XP
18:49, 13 mrt
48 XP
11:05, 14 mrt
9.347 XP
16:33, 14 mrt
1.727 XP
16:55, 16 mrt
ps nintendo loopt wel achter de fijten =geen hd kwaliteit geen hardeschijf en was het niet sony die met cd kwam? op ps1
op ps2 dvd en met ps3 weer goede standaart zet met bluray !!! .
(al zegt men bij ms. van niet)men kan grootste gebrek nu niet meer weg werken bij 360 .
en laatste punt = iedereen aapt iedereen na ! en prijs ps3 zakt wel nog !! en kijk maar naar de topgames !!!!