Wario zorgt voor samenwerking tussen DS en Wii
WarioWare Smooth Moves, welke op de Nintendo Wii uitkwam, wist velen te vermaken. Nu is er een nieuw deel in aantocht, waarbij Nintendo besloten heeft om er een leuke functie aan toe te voegen.
In de aankomende nieuwe WarioWare, WarioWare: Do It Yourself, is er namelijk de mogelijkheid om je eigen game te maken, te spelen en te delen.
In zowel de Nintendo DS en Wii versie is het mogelijk om simpele games te ontwerpen, welke maar van zo'n vijf tot tien seconden mogen duren. Wanneer je klaar bent met het ontwerpen van de game kun je hem natuurlijk spelen, maar je kunt hem ook met je vrienden delen!
Nintendo heeft namelijk besloten om handig gebruik te maken van Wi-Fi, en te zorgen dat je games die je op je DS ontwerpt kan sturen naar je Wii, en vice versa, om deze te spelen. Zo kun je bijvoorbeeld de game die je net hebt ontworpen naar al je vrienden sturen, zodat zij er ook plezier van kunnen hebben, ongeacht welke van de twee Nintendo spelcomputers ze hebben. Verder heeft Nintendo ook aangekondigd om om de zoveel tijd eens een "design-contest" te houden, waarbij de gamers die de mooiste games maken een prijs kunnen winnen.
Zo te zien heeft Nintendo er redelijk wat vertrouwen in dat deze game een succes gaat worden, wat ook zo'n beetje gebeurde bij de vorige game. WarioWare: Do It Yourself zal op 28 maart hier in de schappen komen te liggen. Tot die tijd kun je de gamepagina checken, waar ook wat trailers van de game te zien zijn.
WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (9)
851 XP
12:38, 27 feb
3.886 XP
15:12, 28 feb
1.176 XP
13:03, 27 feb
2.739 XP
13:08, 27 feb
9.351 XP
13:15, 27 feb
780 XP
14:04, 27 feb
2.425 XP
15:30, 27 feb
4.813 XP
23:48, 27 feb
2.681 XP
12:11, 28 feb