Iwata legt naamswijziging van Monado uit
Games krijgen vaak een codenaam voordat ze een echte definitieve naam krijgen. Ook Monado: The Beginning of the World onderging een naamswijziging en Iwata legt uit waarom.
De directeur van Nintendo, Satoru Iwata, heeft in een interview uitgelegd waarom de game Monado: The Beginning of the World een nieuwe naam heeft gekregen. Het spel gaat nu namelijk door het leven als Xenoblade:
“Op de afgelopen E3 hebben we het spel aangekondigd onder haar tijdelijke naam, Monado: The Beginning of the World. We besloten om de game Xenoblade te noemen uit eer voor Tetsuya Takahashi. Hij heeft zijn hart en ziel gelegd in de Xeno reeks,” aldus Iwata.
Helaas is er nog niet veel bekend over Xenoblade maar de eerste screenshots zien er actievol uit. Xenoblade moet al in de lente van 2010 uitkomen.
WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (4)
1.176 XP
19:10, 2 feb
1.958 XP
19:18, 2 feb
9.351 XP
21:28, 2 feb
851 XP
14:52, 3 feb
niet echt zo een goede naam als je het mij zou vrage