Sonic & SEGA All-Stars Racing | Wii

Releasedatum: 26 februari 2010
Door Tristan Brinkman  8 januari 2010 om 13:07 | Wii

Mii's speelbaar in Sonic & SEGA All Star Racing

Wie een Wii in huis heeft staan, kent ongetwijfeld de Mii’s wel. Nintendo leent niet altijd de poppetjes uit, maar voor SEGA wil het bedrijf een uitzondering maken.

Op 26 februari verschijnt de game Sonic & SEGA All Star Racing. In deze game neem jij plaats achter het stuur en speel je als Sonic, Tails, Dr. Robotnick, Aiai en vele andere SEGA personages. Maar er is meer. De Wii versie van het spel ondersteunt namelijk de Mii’s. Deze personages worden in de meeste Nintendo games gebruikt, maar ook SEGA mag de mannetjes in haar game stoppen van Nintendo.

Eerder werd al bekend dat je op de Xbox 360 met je Avatars, Banjo en Kazooie kon spelen. Of ook de PlayStation 3 versie van het spel zijn eigen personages gaat krijgen is helaas niet bekend.

Mocht je meer informatie over Sonic & SEGA All Star Racing willen lezen, bezoek dan eens de gamepagina.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (9)

  1. Fix1985's avatar
    Fix1985
    1.549 XP
    13:34, 8 jan
    hmm. jak & daxter in zo'n ding zal niet bijzonder zijn

    maar kratos in zo'n karretje zou rulen! haha
  2. Julian's avatar
    Julian
    5.538 XP
    15:38, 8 jan
    Ik snap het niet, was dit niet al een keer in het nieuws geweest?
  3. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    5.780 XP
    17:16, 10 jan
    Misschien was die over de 360 versie.
  4. Fido's avatar
    Fido
    2.000 XP
    09:20, 11 jan
    dan waren het avatar's
  5. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    16:58, 8 jan
    Oorspronkelijk geplaatst door Critfire
    Ik snap het niet, was dit niet al een keer in het nieuws geweest?

    dat d8 ik nou ook, iig gaat het zo nog een beetje meer op mario kart lijken want daar kan je dit ook..
  6. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    17:04, 8 jan
    Wel een leuke toevoeging.
  7. GE niss's avatar
    GE niss
    16.074 XP
    07:22, 11 jan
    Had van mij niet gehoeven en waarschijnlijk had het hele spel van mij niet gehoeven. Hoewel de game nu toch wel belachelijk lang voor zo'n soort spel in productie is.. . Misschien word het toch nog wat?
  8. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    5.780 XP
    17:16, 10 jan
    Dat is idd een leuke toevoeging. Weet alleen niet of ik hem dan voor 360 of wii zou nemen.
  9. GE niss's avatar
    GE niss
    16.074 XP
    07:21, 11 jan
    Leuk dat ze iets extra's doen met Mii's en Avaters in dit spel, maar geen extra reden om het aan te schaffen.. .
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.