EA werkt mogelijk aan NBA Jam voor de Wii
Electronic Arts werkt mogelijk aan een nieuwe NBA Jam game. Dit beweert het Amerikaanse sportnetwerk ESPN. De game wordt ontwikkeld door dezelfde ontwikkelaar van het origineel uit 1993 en zal exclusief voor de Wii verschijnen.
Alain Quinto, community managar van Electronic Arts, had in december al tegenover de pers verteld over een nieuw aan te kondigen game en nu zouden bronnen bevestigd hebben dat het om een nieuwe NBA Jam game gaat. Echter heeft EA zelf nog geen officiële aankondiging gedaan van het spel.
NBA Jam verscheen voor het eerst in 1993 en werd, zowel in arcadehallen als op de consoles van SEGA en Nintendo, een groot succes. Later kwamen er ook nog verschillende games uit de serie voor de console uit, waarin de bekende kreten "Boom-shaka-laka!", "The Monster Jam!" en "Wild Shot!" weer terug te vinden waren.



Vijf Vita games inmiddels beschikbaar op PSN
Volgende Xbox moet tien keer krachtiger zijn om Epic's Samaritan te draaien
DLC-lijst Street Fighter X Tekken al bekend voor release
Rick Astley op Valentijnsdag naar Rock Band
Concept artiest Bethesda is overleden
Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Reacties (8)
4.473 XP
19:56, 5 jan
9.347 XP
20:00, 5 jan
5.862 XP
20:31, 5 jan
1.496 XP
20:23, 5 jan
772 XP
22:37, 5 jan
als deze komt zoals hij orgineel was dan ga ik hem zeken halen .
dit is de enige basketbal game die toen leuk was .
7.131 XP
08:28, 6 jan
1.370 XP
08:52, 6 jan
5.780 XP
01:30, 8 jan