Wii versie van PES 2010 heeft meteen al DLC
Omdat een voetbalteam gedurende een seizoen wel eens van spelers wisselt, heeft Konami een update voor de Wii. Hierdoor hebben alle Wii eigenaren die binnenkort Pro Evolution Soccer 10 aanschaffen direct de mogelijkheid om de juiste teamsamenstellingen toe te passen.
Konami heeft bekend gemaakt dat het met een update in de vorm van (niet verplichte) downloadbare content komt, die wijziging door zal voeren in de huidige clubsamenstellingen van Pro Evolution Soccer 2010.
Voor de Wii eigenaren betekent dit dat ze bij aankoop van de game direct over de juiste teams kunnen beschikken. Over de andere consoles, en dus over de gamers die de game al in hun bezit hebben, heeft Konami niks gezegd. Waarschijnlijk komt daar ook wel een patch voor.
PES 2010 is samen met FIFA 10 de beste voetbalgame die je kunt krijgen. Wil je meer weten over deze titel? Kijk dan gerust even op onze gamepagina of lees onze recensie voor de Xbox 360 en PlayStation 3 versies van PES 2010.



WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (5)
7.131 XP
09:15, 19 nov
maar wel een goeie actie iig
7.636 XP
09:32, 19 nov
442 XP
09:59, 19 nov
9.351 XP
11:14, 19 nov
4.265 XP
18:23, 19 nov