Resident Evil 5 op de Wii toch mogelijk
Voor de Wii-bezitters die hoopten op een Wii-editie van Resident Evil 5 gloort er weer een klein beetje hoop. De game zit er heel mischien toch aan te komen.
De Wii-editie van Resident Evil 4 was zeer geslaagd zoals jullie ook in de review hebben kunnen lezen. Daarom was er de hoop dat Resident Evil 5 ook zou uitkomen op de Nintendo-console. Vooral omdat de gameplay niet veel verschilt met het vorige deel.
Maar helaas waren de graphics een groot struikelblok. Capcom wilde namelijk niet dat de game grafisch enorm zou moeten inleveren en uitte daarbij kritiek op de Wii. Een van de gameproducers grapte zelfs dat de console nog geeneens de titelscherm aan zou kunnen.
Maar ontwikkelaar Cavia zou de uitgever weleens op andere gedachten hebben gebracht. Cavia heeft namelijk Resident Evil: The Darkside Chronicles ontwikkeld en Capcom is behoorlijk onder de indruk van de ontwikkelaar's visuele werk. De uitgever is zelfs zodanig onder de indruk dat het denkt dat Resident Evil 5 toch mogelijk is op de Wii.
"Of het eraan komt? Het antwoord op die vraag weet ik niet. Maar er is nu wel gezegd dat het mogelijk is," aldus Capcom's Matt Dahlgren.
Of het daadwerkelijk ooit zover zal komen is dus nog even afwachten, maar aan Resident Evil games op de Wii is er sowieso geen gebrek. Naast Resident Evil 4 werd namelijk ook de on-rails shooter The Umbrella Chronicles exclusief op de Wii uitgebracht. Daarnaast werd de originele Resident Evil naar de console geport en op 22 Januari 2010 zal er ook een port van Resident Evil Zero verschijnen. Maar vanaf 27 november kunnen we eerst aan de slag met de Wii-exclusive The Darkside Chronicles.
Rick Astley op Valentijnsdag naar Rock Band
Concept artiest Bethesda is overleden
Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
Reacties (7)
2.450 XP
11:41, 14 nov
9.347 XP
11:46, 14 nov
4.243 XP
11:48, 14 nov
2.932 XP
12:30, 14 nov
Wel een beetje vreemd dat Cavia (wie kent ze niet?) een grote ontwikkelaar als Capcom moet laten zien wat mogelijk is op de Wii.
1.053 XP
20:32, 14 nov
wel beetje te laat he
2.570 XP
04:37, 15 nov
954 XP
11:21, 15 nov