Door Limpie, 2 oktober 2009 om 13:43 | Wii

Nieuwe Wii update sloopt niet gemodde Wii's?

Geregeld brengen de console giganten een firmware update uit om zo nieuwe mogelijkheden toe te voegen, of fouten uit het systeem te halen. Bij de Wii update 4.2 lijkt echter het tegenovergestelde gebeurd te zijn.

Op het technische forum van Nintendo verschijnen namelijk de laatste paar dagen steeds meer berichten over een fout die de Wii defect maakt. Volgens Nintendo zijn de verschijnselen de tekenen op een gemodde Wii, het probleem is echter dat de klachten komen van mensen die een niet omgebouwde Wii hebben.

Binnen onze redactie is er op dit moment nog geen Wii die last heeft van de problemen. Naar alle waarschijnlijkheid komt Nintendo binnenkort met een nieuwe update om de problemen te verhelpen

Reacties (5)

  1. ikke02009's avatar
    ikke02009
    1.627 XP
    14:09, 2 okt
    hmm geen bekend probleem bij mijn wii.
  2. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    14:11, 2 okt
    Ik wacht wel met updaten tot er een nieuwe firmware update is,durf het risico niet te nemen.
  3. Dravir's avatar
    Dravir
    7.636 XP
    14:59, 2 okt
    haha, nintendo is weer lekker bezig Tongue
  4. stoffie's avatar
    stoffie
    2.574 XP
    22:34, 2 okt
    Goede zet van nintendo, niet update dus.
  5. zzzzzmura's avatar
    zzzzzmura
    5.997 XP
    16:05, 3 okt
    Hahaha ok dan.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.