Nieuwe Okami onderweg?
Gerucht - Veel games worden ‘per ongeluk’ ontdekt door middel van patenten. En Dit lijkt nu weer het geval bij een nieuwe Wii game.
Uit een patentenregister blijkt dat Capcom namelijk een nieuw patent heeft geregistreerd, en dan wel onder de naam Okamiden. De bedenker van de game Okami heeft eerder al aangegeven te hebben, graag een vervolg te gaan maken. En dat vervolg lijkt nu wel heel dichtbij te komen.
Waarschijnlijk zouden wij deze game onder een andere naam te zien krijgen. Games met ‘den’ erachter zijn vaak ‘Gaiden’ of ‘Densetsu’, maar dan verkort.
Het is wachten op de eerste aankondigingen en hopen dat deze nieuwe game er zeker zit aan te komen, want de eerste Okami was een erg vermakelijk avontuur.
- 10:29 Gratis games bij Guitar Hero 5
- 23:27 Brink


WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (4)
9.351 XP
10:42, 24 aug
2.993 XP
10:53, 24 aug
maar wel leuk voor de liefhebbers natuurlijk
16.169 XP
10:18, 26 aug
2.274 XP
12:20, 24 aug
Een van de weinige spellen die ik nog zou willen spelen:/