Door Limpie, 10 augustus 2009 om 13:35 | Wii

Nintendo: 'Onze E3 persconferentie was troep'

Tijdens de E3 vinden er altijd een aantal persconferenties plaats, waaronder die van de drie console giganten. Het minst tevreden was de meerderheid dit jaar over Nintendo. Ondanks de goede line-up, had men meer verwacht van de presentatie.

Ook Nintendo zelf was van mening dat het beter kon. Satoru Iwata, directeur van Nintendo, heeft namelijk aangegeven dat er niet zo leuk en overtuigend gepresenteerd werd als voorgaande jaren. Dit lag volgens hem vooral aan het feit dat er minder games werden gepresenteerd die volledig gebruik maken van motion controls, zoals Wii Sports.

De fout ligt dus volgens Iwata niet bij het aanbod aan games, maar bij de manier van presenteren. We verwachten dus dat Nintendo volgend jaar extra groot gaat uitpakken op de E3, en eerlijk gezegd kan ik daar nu al niet meer op wachten! Jammer genoeg geeft Nintendo geen persconferentie op de Gamescom in Keulen volgende week.

Reacties (6)

  1. Fix1985's avatar
    Fix1985
    1.551 XP
    13:59, 10 aug
    veel succes nintendo...

    ...daar vanuit de schaduw van de ps3 & Xdoos
  2. IDWGROEP's avatar
    IDWGROEP
    2.739 XP
    14:21, 10 aug
    Haha.
  3. ActionWaction's avatar
    ActionWaction
    2.425 XP
    14:43, 10 aug
    Project "Wii"
  4. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    14:58, 10 aug
    Dom van N dat ze in Keulen geen persconferentie geven,dan kunnen ze misschien nog wat goed maken.
  5. Fix1985's avatar
    Fix1985
    1.551 XP
    15:22, 10 aug
    ik wist niet dat nintendo na de snes nog wat goeds had gemaakt?!
  6. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.993 XP
    10:38, 11 aug
    jammer maar nintendo weet dat ze op het moment niks zijn tijd voor een nieuwe console
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.