Trauma Team | Wii

Releasedatum: Onbekend
Door who, 31 mei 2009 om 14:52 | Wii

Nieuwe Trauma Team aangekondigd voor de Wii

Na twee Trauma Teams blijven de patiënten toestromen. Het was dan ook een kwestie van tijd dat Atlus een nieuwe deel zou aankondigen. Inmiddels is het zover.

Eerder konden we al doktertje spelen op de Wii met Trauma Center: Second Opinion en Trauma Center: New Blood. Maar Atlus heeft aangegeven dat het nieuwste deel groter, spannender en evenwichtiger wordt dan de eerdere delen.

De uiterlijke stijl, daarentegen, zal wel doen denken aan de vorige games. In Trauma Team zal de speler kennis maken met de dynamische verhaallijnen van de game, verpakt in de typisch Japanse animatiestijl. De speler kan in de game ondermeer aan de slag gaan als orthopedisch chirurg, endoscoop technicus, medisch onderzoeker of gastro intestinale chirurg.

De game zal in Amerika volgend jaar lente in de winkels liggen. Wanneer wij in Europa weer met de Wiimote en Nunchuck chirurgische ingrepen kunnen uitvoeren, is nog niet bekend. Uiteraard houden wij jullie op de hoogte. Voor de eerste screenshots van Trauma Center, bezoek je onze gamepagina.


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (1)

  1. Saint KaaS's avatar
    Saint KaaS
    1.597 XP
    15:00, 31 mei
    lijkt me eventjes leuk, maar daarna niet meer...
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.