Astro Boy Wii wordt ontwikkeld door High Voltage
Onlangs wisten we te melden dat High Voltage aan twee nieuwe games werkte. Het zou om een First Person Shooter gaan en een game waar nog niets over bekend was. Eén game is inmiddels onthuld.
De in Japan gemaakte stripserie Astro Boy krijgt een eigen game op de Wii. De game gaat de naam Astro Boy dragen en verschijnt op de Wii, PlayStation 2 en de PSP. Helaas is er verder nog niets bekend over de game en zullen we moeten afwachten tot de E3.
Astro Boy is een strip dat begin jaren ’50 verscheen en zich afspeelt in een verre toekomst waar mensen samen leven met androids. Astro Boy is zo’n android en is gemaakt door een professor. De professor ziet Astro Boy als plaatsvervanger voor zijn overleden zoon.
Nu blijft het alleen nog de vraag wat die FPS-game is, waar High Voltage aanwerkt…


WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (5)
2.668 XP
20:21, 12 mei
2.482 XP
09:33, 13 mei
2.776 XP
13:10, 13 mei
2.425 XP
15:45, 13 mei
3.886 XP
10:58, 14 mei