Resident Evil: The Darkside Chronicles zal altijd uitdagend zijn
CAPCOM's aankomende Resident Evil game, The Darkside Chronicles zal niet makkelijk worden. Het spel heeft namelijk een dynamische moeilijkheidsgraad.
Dit wil eigenlijk niets meer zeggen dan dat de game zichzelf aanpast op de vaardigheden van de speler. Als de speler beter speelt, zal het spel moeilijker worden, zodat de uitdaging aanwezig blijft.
Het spel past zich aan, door bijvoorbeeld iedere keer weer te meten hoe accuraat de speler schiet of hoe vaak de speler mist. Als de speler bijvoorbeeld iedere keer headshots maakt, zal het in het verloop van het spel moeilijker worden om deze te maken. Als de speler echter helemaal niet goed presteert, zal het spel hem hierin tegenmoet komen door wat makkelijker te worden.
Wanneer Resident Evil: The Darkside Chronicles precies uitkomt, is nog niet bekend. Voor meer informatie over deze game kun je natuurlijk op de gamepagina terecht.



WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (7)
2.776 XP
10:40, 2 mei
2.024 XP
11:21, 2 mei
925 XP
11:33, 2 mei
5.089 XP
14:09, 2 mei
1.654 XP
15:43, 2 mei
2.668 XP
10:55, 3 mei
3.886 XP
16:28, 3 mei