Ook bij Eidos rollen nu koppen
De huidige kredietcrisis heeft er al voor gezorgd dat er bij meerdere ontwikkelaars ontslagen gevallen zijn. Ook bij Eidos rollen er koppen, maar volgens de ontwikkelaar heeft dit andere redenen.
Eidos had namelijk een ander antwoord dan bijvoorbeeld Midway of Electronic Arts op de vraag rondom de ontslagen. Het bedrijf gaat zich namelijk meer richten op de ontwikkeling van Lara Croft's avonturen en daardoor is er geen toekomst meer voor een aantal medewerkers.
"We hebben de focus meer op de ontwikkeling van de Tomb Raider franchise bij Crystal Dynamics neergelegd. Dit resulteert jammer genoeg in een vermindering van het personeel," aldus een woordvoerder van Eidos.
Nadat Eidos liet weten dat Tomb Raider: Underworld tegenvallende resultaten geboekt had, komt nu dus het nieuws rondom de ontslagen. Er zullen in totaal 30 medewerkers op straat komen te staan.


WIN 3x Awesomenauts voor de PlayStation 3
S.T.A.L.K.E.R. mod voor Crysis wordt eigen free-to-play game
Nieuwe Bungie game niet op de E3
Inversion wederom uitgesteld
Nieuwe Star Wars game wordt op 31 mei onthuld
Veilinghuis Diablo III opnieuw uitgesteld
Reacties (7)
446 XP
14:32, 12 jan
4.354 XP
14:59, 12 jan
0 XP
16:22, 12 jan
2.924 XP
16:39, 12 jan
1.201 XP
17:13, 12 jan
Blijven genoeg games over
4.473 XP
18:10, 12 jan
7.636 XP
19:22, 12 jan