Resident Evil Archives | Wii

Releasedatum: 26 juni 2009
Door gamer_mitch, 27 september 2008 om 09:04 | Wii

Originele Resident Evil komt naar de Wii

Er zijn al een hoop remakes van de Resident Evil serie gemaakt, en daar lijkt geen einde aan te komen. Nu gaat Capcom namelijk de originele Resident Evil naar de Wii te brengen.

Resident Evil kwam voor het eerst in 1996 uit op de PlayStation One. Het spel speelde zich af in Raccoon City, waar enkele geheimzinnige expirimenten worden uitgevoerd door de Umbrella Corporation. Dit heeft ertoe geleid dat er zombies en gemuteerde honden rondwandelen. Jij moet dit alles zien te overleven.

De game was de allereerste survival horror game in de geschiedenis, en werd een groot succes. Later volgenden vele nieuwe delen, in 2009 moet bijvoorbeeld Resident Evil 5 uitkomen.

Voor deze remake kun je natuurlijk je Wii Remote gebruiken, maar ook de GameCube controller wordt ondersteund. Verder zijn er nog geen veranderingen bekend, maar we gaan natuurlijk uit van een flinke grafische update.

Eind dit jaar moet de game al in Japan uitkomen, een Europese datum is helaas nog niet bekend. Wel hebben we enkele beelden, die op deze pagina te bekijken zijn.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (6)

  1. Zeroking's avatar
    Zeroking
    1.207 XP
    09:28, 27 sep
    He.. dit is goed nieuws!
  2. Azzwanker's avatar
    Azzwanker
    4.682 XP
    10:14, 27 sep
    damn deze was zeer moeilijk Smile res 1, 2, 3 en 4 uitgespeeld Smile
  3. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    00:08, 29 sep
    Toch wel Hippe shizzle dat die voor de wii uit komt Smile
  4. ghalid18's avatar
    ghalid18
    3.886 XP
    22:18, 9 mei
    ik vind resident evil op de wii dat die wel top is
    de gameplay is gewoon af
  5. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.164 XP
    15:59, 3 aug
    Inderdaad echt een goeie klassieker.
  6. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    16:05, 3 aug
    De beste bedoel je.Very Happy
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.