Door Sebastiaan Quekel  17 februari 2012 om 19:15 | Vita

Geen plannen om PS2- en PS3-games naar Vita te brengen

Vooralsnog zijn er geen plannen om zowel PS2- als PS3-titels over te hevelen naar de PlayStation Vita. Dat laat fabrikant Sony in een vragenuurtje weten op de Amerikaanse PlayStation Blog.

Op het moment kunnen dus alleen PlayStation Portable- en Mini-titels op de nieuwe draagbare spelcomputer gespeeld worden. Er zijn plannen om PlayStation-titels op de PS Vita speelbaar te maken, maar dat is tot op heden nog niet gerealiseerd. Sony laat weten binnenkort met concrete details hierover te komen.

De PlayStation Vita lanceert aanstaande woensdag op 22 februari in Europa. Op XGN zijn al diverse recensies van Vita-games te lezen, waaronder die van Uncharted: Golden Abyss, WipeOut 2048 en Reality Fighters. Wij hebben dan ook al ruim twee weken een Vita op de redactie en breiden dit uit tot vier PlayStation Vita's op de dag van lancering. Wij zijn benieuwd of jullie woensdag ook de Vita in huis gaan halen, laat het hieronder even weten in een reactie.

Reacties (2)

  1. monoliet's avatar
    monoliet
    1.789 XP
    22:46, 17 feb
    geen goede zet , games die ik al bezit op ps2 of ps3 ga ik geen 2 x koppen .
  2. WasabiInJeOor's avatar
    WasabiInJeOor
    1.526 XP
    12:27, 18 feb
    Erg raar...
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.