Door Rox van der Helm  14 februari 2012 om 08:30 | PS3, Vita

Thatgamecompany wil geen PS Vita versie van Journey

Het wachten is nog altijd op de PlayStation 3 versie van Journey. Ontwikkelaar thatgamecompany laat nu echter al weten geen versie van de game te maken voor de PlayStation Vita.

Dit laat de ontwikkelaar weten via Twitter. Het bedrijf houdt er niet echt van om terug te keren naar oude games, tenzij er iets nieuws of anders uitdagends kan gebeuren met dezelfde titel. Bij Journey ziet de studio die mogelijkheid niet en daarom zal het de game niet overzetten naar Sony's nieuwe handheld.

Toch betekent dit niet dat er nooit een PS Vita versie van de game komt. Het bekent alleen dat thatgamecompany de uitdaging zelf niet aan zal gaan. Als Sony het heft in eigen hand wil nemen, kan dat uiteraard.

Thatgamecompany is onder meer bekend van de arstistieke PlayStation 3 game Flower. De aankomende PS3-titel Journey wordt volgende maand verwacht. Onze Eke schreef eerder al het volgende in zijn impressie over de game:

Laten we het dan hebben over de unieke stijl die Journey heeft. Het is erg bijzonder. Alsof je naar kunst zit te kijken. Niet iedereen waardeert het, maar de schoonheid ervan moet door iedereen gezien worden. Dat is precies het geval bij Journey. Het past bij het spel. Dat komt doordat het ook zo lekker mysterieus is vormgegeven, maar ook door de vrije sfeer die het spel geeft."

Reacties (0)

    Er zijn nog geen reacties.

Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.