Final Fantasy X HD | Vita

Releasedatum: 2012
Door Christian Vuye  7 februari 2012 om 07:00 | PS3, Vita

Final Fantasy X HD wordt geen complete remake

Square Enix heeft laten weten dat Final Fantasy X HD geen remake is van de originele game die voor de PlayStation 2 is verschenen, maar eerder een remaster.

Fans van het origineel moeten dus geen remake in de stijl van Halo: Combat Evolved Anniversary verwachten. Die game werd volledig opnieuw opgebouwd met de grafische engine van Halo: Reach.

Final Fantasy X HD is een remaster, en dus eerder vergelijkbaar met titels als de God of War Collection, waarbij de oorspronkelijke grafische engine wordt opgepoetst en de game draait in een high definition resolutie.

De game werd vorig jaar in september aangekondigd, maar veel is er niet bekend over Final Fantasy X HD. Wel maakte Square Enix bekend dat het spel zich in een vroeg stadium van ontwikkeling bevindt.

Gerelateerd

Reacties (0)

    Er zijn nog geen reacties.

Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.