Doctor Who: The Eternity Clock | Vita

Releasedatum: 13 juni 2012
Door Alwin Wubs, 10 december 2011 om 14:25 | Vita, PS3, PC

Game rond tv-serie Doctor Who aangekondigd voor Vita, PS3 en PC

Middels een korte teaser-trailer heeft de BBC de game Doctor Who: The Eternity Clock aangekondigd voor de PlayStation 3, PlayStation Vita en PC.

The Eternity Clock wordt de eerste in in een serie van in ieder geval drie games rond de immens populaire tv-serie Doctor Who. Dit eerste deel mogen we in 2012 verwachten. Veel van het spel is nog niet bekend, maar we mogen in ieder geval met The Doctor en zijn kompaan River Song aan de slag.

De acteurs die The Doctor en River Song op dit moment in de serie vertolken, Matt Smith en Alex Kingston, zullen hun stemmen verlenen aan de game. Het verhaal van het spel is geschreven in samenwerking met BBC Wales en de game zelf wordt ontwikkeld door het vrij onbekende Supermassive Games. Het meest in het oog springende project van de ontwikkelaar zijn waarschijnlijk de level packs van LittleBigPlanet 2.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (1)

  1. WasabiInJeOor's avatar
    WasabiInJeOor
    1.526 XP
    14:33, 10 dec
    Een erg misterieuze trailer, maar wat ik raar vind is dat het niet op de xbox is, terwijl als 't een playstation-only zou zijn zou er ook geen PC versie komen, daarom is het zo raar dat er geen wii versie is.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.