XGN http://www.xgn.nl/ 2017-07-25T21:55:08+02:00 nl Xbox One backwards compatible games - Een overzicht http://www.xgn.nl/xbox-one-backwards-compatible-games http://www.xgn.nl/xbox-one-backwards-compatible-games#comments Xbox 360 Xbox One 2017-07-25T21:55:08+02:00 Killing Floor 2 release voor Xbox One en Xbox One X bekend http://www.xgn.nl/nieuws/90696/killing-floor-2-release-voor-xbox-one-en-xbox-one-x-bekend http://www.xgn.nl/nieuws/90696/killing-floor-2-release-voor-xbox-one-en-xbox-one-x-bekend#comments Xbox One 2017-07-25T17:06:51+02:00 Uncharted Lost Legacy Preview - Schatzoeken in India http://www.xgn.nl/uncharted-lost-legacy-preview http://www.xgn.nl/uncharted-lost-legacy-preview#comments PlayStation 4 2017-07-25T16:00:00+02:00 De beste Daniel Craig films - Meer dan alleen James Bond http://www.xgn.nl/top-5-beste-daniel-craig-films http://www.xgn.nl/top-5-beste-daniel-craig-films#comments Film 2017-07-25T15:46:02+02:00 Nintendo Switch Minecraft patch maakt hogere resolutie mogelijk http://www.xgn.nl/nieuws/90694/nintendo-switch-minecraft-patch-maakt-hogere-resolutie-mogelijk http://www.xgn.nl/nieuws/90694/nintendo-switch-minecraft-patch-maakt-hogere-resolutie-mogelijk#comments Switch 2017-07-25T15:39:21+02:00 'Nieuwe Nokia 8 release in augustus' http://www.xgn.nl/nieuws/90686/nieuwe-nokia-8-release-in-augustus http://www.xgn.nl/nieuws/90686/nieuwe-nokia-8-release-in-augustus#comments Digital Lifestyle 2017-07-25T15:03:51+02:00 Overcooked Special Edition release voor Switch bekendgemaakt http://www.xgn.nl/nieuws/90693/overcooked-special-edition-release-voor-switch-bekendgemaakt http://www.xgn.nl/nieuws/90693/overcooked-special-edition-release-voor-switch-bekendgemaakt#comments PC PlayStation 4 Switch Xbox One 2017-07-25T14:22:41+02:00 Pokemon Go fest bonussen verlengd tot en met vrijdag http://www.xgn.nl/nieuws/90685/pokemon-go-fest-bonussen-verlengd-tot-en-met-vrijdag http://www.xgn.nl/nieuws/90685/pokemon-go-fest-bonussen-verlengd-tot-en-met-vrijdag#comments Mobile 2017-07-25T12:33:35+02:00 Red Dead Redemption 2 multiplayer zal heel groot zijn http://www.xgn.nl/nieuws/90683/red-dead-redemption-2-multiplayer-zal-heel-groot-zijn http://www.xgn.nl/nieuws/90683/red-dead-redemption-2-multiplayer-zal-heel-groot-zijn#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-07-25T12:12:56+02:00 Top 5 Luc Besson films die Valerian voorgingen http://www.xgn.nl/top-5-luc-besson-films http://www.xgn.nl/top-5-luc-besson-films#comments Film 2017-07-25T12:08:00+02:00 The Sims 4 Xbox One release komt in november http://www.xgn.nl/nieuws/90680/the-sims-4-xbox-one-release-komt-in-november http://www.xgn.nl/nieuws/90680/the-sims-4-xbox-one-release-komt-in-november#comments PC Xbox One 2017-07-25T11:57:58+02:00 Gratis Xbox Games with Gold voor augustus uitgelekt http://www.xgn.nl/nieuws/90684/gratis-xbox-games-with-gold-voor-augustus-uitgelekt http://www.xgn.nl/nieuws/90684/gratis-xbox-games-with-gold-voor-augustus-uitgelekt#comments Xbox 360 Xbox One 2017-07-25T11:34:07+02:00 Ghost Recon Wildlands PvP trailer uitgebracht http://www.xgn.nl/nieuws/90682/ghost-recon-wildlands-pvp-trailer-uitgebracht http://www.xgn.nl/nieuws/90682/ghost-recon-wildlands-pvp-trailer-uitgebracht#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-07-25T11:18:54+02:00 Update: Microsoft Paint blijft toch! http://www.xgn.nl/nieuws/90666/update-microsoft-paint-blijft-toch http://www.xgn.nl/nieuws/90666/update-microsoft-paint-blijft-toch#comments Digital Lifestyle 2017-07-25T11:05:48+02:00 Splatoon 2 amiibo gear - Zo unlock je alle gear http://www.xgn.nl/splatoon-2-amiibo-gear http://www.xgn.nl/splatoon-2-amiibo-gear#comments Switch 2017-07-25T10:47:17+02:00 25e nieuwe James Bond film release aangekondigd voor 2019 http://www.xgn.nl/25e-nieuwe-james-bond-film-release http://www.xgn.nl/25e-nieuwe-james-bond-film-release#comments Film 2017-07-25T10:30:03+02:00 Rayman Legends Definitive Edition release vastgesteld op 12 september http://www.xgn.nl/nieuws/90679/rayman-legends-definitive-edition-release-vastgesteld-op-12-september http://www.xgn.nl/nieuws/90679/rayman-legends-definitive-edition-release-vastgesteld-op-12-september#comments Switch 2017-07-25T10:01:14+02:00 Destiny 2 beta bug geeft spelers sterkere gear http://www.xgn.nl/nieuws/90678/destiny-2-beta-bug-geeft-spelers-sterkere-gear http://www.xgn.nl/nieuws/90678/destiny-2-beta-bug-geeft-spelers-sterkere-gear#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-07-25T09:39:15+02:00 Nieuwe Middle-earth Shadow of War trailer toont Shelob http://www.xgn.nl/nieuws/90675/nieuwe-middle-earth-shadow-of-war-trailer-toont-shelob http://www.xgn.nl/nieuws/90675/nieuwe-middle-earth-shadow-of-war-trailer-toont-shelob#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-07-25T09:37:35+02:00 Battlefield 1 DLC In the Name of the Tsar wapens uitgelekt http://www.xgn.nl/nieuws/90674/battlefield-1-dlc-in-the-name-of-the-tsar-wapens-uitgelekt http://www.xgn.nl/nieuws/90674/battlefield-1-dlc-in-the-name-of-the-tsar-wapens-uitgelekt#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-07-24T17:47:53+02:00 Xbox One X pre-order zal binnenkort beschikbaar zijn http://www.xgn.nl/nieuws/90673/xbox-one-x-pre-order-zal-binnenkort-beschikbaar-zijn http://www.xgn.nl/nieuws/90673/xbox-one-x-pre-order-zal-binnenkort-beschikbaar-zijn#comments PC Xbox One 2017-07-24T17:34:28+02:00 Top 10 beste zomer gadgets - Zo overleef jij de zomer http://www.xgn.nl/rubriek/70395/top-10-beste-zomer-gadgets-zo-overleef-jij-de-zomer http://www.xgn.nl/rubriek/70395/top-10-beste-zomer-gadgets-zo-overleef-jij-de-zomer#comments Digital Lifestyle 2017-07-24T16:36:45+02:00 Wonder Woman 2 aangekondigd op Comic Con http://www.xgn.nl/nieuws/90668/wonder-woman-2-aangekondigd-op-comic-con http://www.xgn.nl/nieuws/90668/wonder-woman-2-aangekondigd-op-comic-con#comments Film 2017-07-24T15:27:43+02:00 Iron Fist seizoen 2 bevestigd op Comic Con http://www.xgn.nl/nieuws/90667/iron-fist-seizoen-2-bevestigd-op-comic-con http://www.xgn.nl/nieuws/90667/iron-fist-seizoen-2-bevestigd-op-comic-con#comments Film 2017-07-24T14:51:48+02:00 Switch Splatoon 2 kreeg gisteren al een nieuw wapen toegevoegd http://www.xgn.nl/nieuws/90660/switch-splatoon-2-kreeg-gisteren-al-een-nieuw-wapen-toegevoegd http://www.xgn.nl/nieuws/90660/switch-splatoon-2-kreeg-gisteren-al-een-nieuw-wapen-toegevoegd#comments Switch 2017-07-24T14:10:02+02:00