XGN http://www.xgn.nl/ 2017-05-28T15:02:00+02:00 nl Who's the Dude review - 30 seconds met een opblaaspop http://www.xgn.nl/review/whos-the-dude-review http://www.xgn.nl/review/whos-the-dude-review#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One Mobile 2017-05-28T15:02:00+02:00 Top 5 beste F1 2017 historische circuits die wij willen zien http://www.xgn.nl/beste-f1-2017-historische-circuits http://www.xgn.nl/beste-f1-2017-historische-circuits#comments PC PlayStation 4 Wii U Xbox One 2017-05-28T14:02:00+02:00 Vijf Injustice 2 Personages die moeten verschijnen! http://www.xgn.nl/vijf-injustice-2-personages-die-moeten-verschijnen http://www.xgn.nl/vijf-injustice-2-personages-die-moeten-verschijnen#comments PC PlayStation 4 Xbox One Mobile 2017-05-28T13:05:00+02:00 E3 2017 VR, mobile games en wat we nog meer niet willen zien! http://www.xgn.nl/e3-2017-vr-en-mobile http://www.xgn.nl/e3-2017-vr-en-mobile#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One Mobile 2017-05-28T12:00:00+02:00 HyperX Pulsefire FPS gaming mouse review - De minimalistische muis http://www.xgn.nl/review/hyperx-pulsefire-fps-gaming-mouse-review http://www.xgn.nl/review/hyperx-pulsefire-fps-gaming-mouse-review#comments PC 2017-05-28T11:14:00+02:00 Wat heb jij deze week uitgespeeld of gekocht? http://www.xgn.nl/rubriek/89357/wat-heb-jij-deze-week-uitgespeeld-of-gekocht http://www.xgn.nl/rubriek/89357/wat-heb-jij-deze-week-uitgespeeld-of-gekocht#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One 2017-05-28T10:30:00+02:00 Wat vind jij van het uitstel van Red Dead Redemption 2? - XGN Doe Mee http://www.xgn.nl/uitstel-van-red-dead-redemption-2 http://www.xgn.nl/uitstel-van-red-dead-redemption-2#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-05-27T15:00:00+02:00 E3 2017 Nintendo persconferentie verwachtingen - Mario, Switch en 3DS http://www.xgn.nl/e3-2017-nintendo-persconferentie-verwachtingen http://www.xgn.nl/e3-2017-nintendo-persconferentie-verwachtingen#comments Nintendo 3DS Switch 2017-05-27T14:02:00+02:00 7 Bethesda E3 2017 Verwachtingen - Games om naar uit te kijken http://www.xgn.nl/bethesda-e3-2017-verwachtingen http://www.xgn.nl/bethesda-e3-2017-verwachtingen#comments PC PlayStation 3 PlayStation 4 Switch Wii U Xbox 360 Xbox One 2017-05-27T13:02:00+02:00 Allied Review - Een liefdesverhaal met een twist http://www.xgn.nl/review/allied-review http://www.xgn.nl/review/allied-review#comments Film 2017-05-27T11:31:00+02:00 Live action Disney films - Wat kunnen we nog verwachten? http://www.xgn.nl/live-action-disney-films-wat-nog-te-verwachten http://www.xgn.nl/live-action-disney-films-wat-nog-te-verwachten#comments Film 2017-05-27T10:20:00+02:00 Android en iOS verschillen - twee besturingssystemen vergeleken http://www.xgn.nl/android-en-ios-verschillen http://www.xgn.nl/android-en-ios-verschillen#comments Digital Lifestyle 2017-05-27T09:18:00+02:00 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Release - In gesprek met Vicarious Vision http://www.xgn.nl/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-release-interview http://www.xgn.nl/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-release-interview#comments PlayStation 4 2017-05-26T19:00:01+02:00 Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Preview - Op avontuur http://www.xgn.nl/n-sane-trilogy-preview http://www.xgn.nl/n-sane-trilogy-preview#comments PlayStation 4 2017-05-26T19:00:00+02:00 Nintendo fans maken een geweldige trailer voor de Nintendo Switch http://www.xgn.nl/nieuws/89350/nintendo-fans-maken-een-geweldige-trailer-voor-de-nintendo-switch http://www.xgn.nl/nieuws/89350/nintendo-fans-maken-een-geweldige-trailer-voor-de-nintendo-switch#comments Switch 2017-05-26T18:07:41+02:00 Telltale Marvel Guardians of the Galaxy episode 2 release bekend http://www.xgn.nl/nieuws/89349/telltale-marvel-guardians-of-the-galaxy-episode-2-release-bekend http://www.xgn.nl/nieuws/89349/telltale-marvel-guardians-of-the-galaxy-episode-2-release-bekend#comments PC PlayStation 4 Xbox One Mobile 2017-05-26T17:52:03+02:00 Het Overwatch Anniversary Event Gratis Weekend start vandaag http://www.xgn.nl/nieuws/89346/het-overwatch-anniversary-event-gratis-weekend-start-vandaag http://www.xgn.nl/nieuws/89346/het-overwatch-anniversary-event-gratis-weekend-start-vandaag#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-05-26T17:36:42+02:00 Oculus Rift update ondersteunt nu de beste feature van de HTC Vive http://www.xgn.nl/nieuws/89348/oculus-rift-update-ondersteunt-nu-de-beste-feature-van-de-htc-vive http://www.xgn.nl/nieuws/89348/oculus-rift-update-ondersteunt-nu-de-beste-feature-van-de-htc-vive#comments PC Digital Lifestyle 2017-05-26T17:35:33+02:00 God of War Collectors Edition gelekt voor PlayStation 4 http://www.xgn.nl/nieuws/89347/god-of-war-collectors-edition-gelekt-voor-playstation-4 http://www.xgn.nl/nieuws/89347/god-of-war-collectors-edition-gelekt-voor-playstation-4#comments PlayStation 4 2017-05-26T17:10:45+02:00 Gran Turismo Sport VR feature - Realisme in aantocht http://www.xgn.nl/gran-turismo-sport-vr http://www.xgn.nl/gran-turismo-sport-vr#comments PlayStation 4 2017-05-26T16:33:03+02:00 Pre E3 2017 aankondigingen - Wat we nu al weten http://www.xgn.nl/pre-e3-2017-aankondigingen http://www.xgn.nl/pre-e3-2017-aankondigingen#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One Mobile 2017-05-26T15:59:16+02:00 Playerunknown's Battlegrounds serverproblemen volgende maand opgelost http://www.xgn.nl/nieuws/89332/playerunknowns-battlegrounds-serverproblemen-volgende-maand-opgelost http://www.xgn.nl/nieuws/89332/playerunknowns-battlegrounds-serverproblemen-volgende-maand-opgelost#comments PC 2017-05-26T15:47:07+02:00 Pokemon Magikarp Jump tips - Met deze tips word je kampioen! http://www.xgn.nl/rubriek/89339/pokemon-magikarp-jump-tips-met-deze-tips-word-je-kampioen http://www.xgn.nl/rubriek/89339/pokemon-magikarp-jump-tips-met-deze-tips-word-je-kampioen#comments Mobile 2017-05-26T15:43:54+02:00 Mass Effect Andromeda DLC gehint in nieuwe video http://www.xgn.nl/nieuws/89340/mass-effect-andromeda-dlc-gehint-in-nieuwe-video http://www.xgn.nl/nieuws/89340/mass-effect-andromeda-dlc-gehint-in-nieuwe-video#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-05-26T15:39:33+02:00 Far Cry 5 release bekendgemaakt door Ubisoft http://www.xgn.nl/nieuws/89343/far-cry-5-release-bekendgemaakt-door-ubisoft http://www.xgn.nl/nieuws/89343/far-cry-5-release-bekendgemaakt-door-ubisoft#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-05-26T15:25:41+02:00