XGN http://www.xgn.nl/ 2017-01-24T18:08:19+01:00 nl Mobiele game Pokemon Duel release is vandaag http://www.xgn.nl/nieuws/86188/mobiele-game-pokemon-duel-release-is-vandaag http://www.xgn.nl/nieuws/86188/mobiele-game-pokemon-duel-release-is-vandaag#comments Mobile 2017-01-24T18:08:19+01:00 Deus Ex Mankind Divided DLC komt 23 februari uit http://www.xgn.nl/nieuws/86186/deus-ex-mankind-divided-dlc-komt-23-februari-uit http://www.xgn.nl/nieuws/86186/deus-ex-mankind-divided-dlc-komt-23-februari-uit#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T17:59:49+01:00 Final Fantasy 15 update brengt Moogle Chocobo Carnival naar de game http://www.xgn.nl/nieuws/86182/final-fantasy-15-update-brengt-moogle-chocobo-carnival-naar-de-game http://www.xgn.nl/nieuws/86182/final-fantasy-15-update-brengt-moogle-chocobo-carnival-naar-de-game#comments PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T17:53:45+01:00 Iron Fist seizoen 1 details online gelekt http://www.xgn.nl/nieuws/86185/iron-fist-seizoen-1-details-online-gelekt http://www.xgn.nl/nieuws/86185/iron-fist-seizoen-1-details-online-gelekt#comments Film 2017-01-24T17:48:57+01:00 La La Land zet het record voor aantal Oscar nominaties http://www.xgn.nl/nieuws/86184/la-la-land-zet-het-record-voor-aantal-oscar-nominaties http://www.xgn.nl/nieuws/86184/la-la-land-zet-het-record-voor-aantal-oscar-nominaties#comments Film 2017-01-24T17:36:18+01:00 Alle Oscar 2017 nominaties op een rijtje http://www.xgn.nl/nieuws/86180/alle-oscar-2017-nominaties-op-een-rijtje http://www.xgn.nl/nieuws/86180/alle-oscar-2017-nominaties-op-een-rijtje#comments Film 2017-01-24T15:43:30+01:00 Overwatch Year of the Rooster evenement details gelekt (update) http://www.xgn.nl/nieuws/86161/overwatch-year-of-the-rooster-evenement-details-gelekt-update http://www.xgn.nl/nieuws/86161/overwatch-year-of-the-rooster-evenement-details-gelekt-update#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T15:41:16+01:00 Star Wars The Last Jedi verwachtingen - Wat gaat de film ons bieden? http://www.xgn.nl/star-wars-the-last-jedi-verwachtingen http://www.xgn.nl/star-wars-the-last-jedi-verwachtingen#comments Film 2017-01-24T15:29:44+01:00 Oscar 2017 nominaties worden vandaag bekendgemaakt http://www.xgn.nl/nieuws/86179/oscar-2017-nominaties-worden-vandaag-bekendgemaakt http://www.xgn.nl/nieuws/86179/oscar-2017-nominaties-worden-vandaag-bekendgemaakt#comments Algemeen 2017-01-24T13:58:01+01:00 Android Instant Apps binnenkort wereldwijd beschikbaar http://www.xgn.nl/nieuws/86177/android-instant-apps-binnenkort-wereldwijd-beschikbaar http://www.xgn.nl/nieuws/86177/android-instant-apps-binnenkort-wereldwijd-beschikbaar#comments Digital Lifestyle 2017-01-24T13:42:38+01:00 For Honor beta - Wij geven gratis gegarandeerde keys weg http://www.xgn.nl/for-honor-beta http://www.xgn.nl/for-honor-beta#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T13:32:46+01:00 The Great Wall plot - Het verhaal achter de film http://www.xgn.nl/the-great-wall-plot http://www.xgn.nl/the-great-wall-plot#comments Film 2017-01-24T13:18:36+01:00 Media Markt BTW Weg Ermee actie begint 26 januari http://www.xgn.nl/nieuws/86117/media-markt-btw-weg-ermee-actie-begint-26-januari http://www.xgn.nl/nieuws/86117/media-markt-btw-weg-ermee-actie-begint-26-januari#comments Digital Lifestyle 2017-01-24T12:57:06+01:00 Resident Evil 7 Survival Tips - 5 manieren om te overleven http://www.xgn.nl/resident-evil-7-survival-tips http://www.xgn.nl/resident-evil-7-survival-tips#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T12:36:21+01:00 Watch Dogs 2 kopen? Nu extra voordelig dankzij leuke korting! http://www.xgn.nl/nieuws/86170/watch-dogs-2-kopen-nu-extra-voordelig-dankzij-leuke-korting http://www.xgn.nl/nieuws/86170/watch-dogs-2-kopen-nu-extra-voordelig-dankzij-leuke-korting#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T12:29:43+01:00 FOV aan te passen in Mass Effect Andromeda PC http://www.xgn.nl/nieuws/86166/fov-aan-te-passen-in-mass-effect-andromeda-pc http://www.xgn.nl/nieuws/86166/fov-aan-te-passen-in-mass-effect-andromeda-pc#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T12:06:46+01:00 Xbox Live Deals With Gold Week 4 - Kortingen op veel titels http://www.xgn.nl/nieuws/86167/xbox-live-deals-with-gold-week-4-kortingen-op-veel-titels http://www.xgn.nl/nieuws/86167/xbox-live-deals-with-gold-week-4-kortingen-op-veel-titels#comments Xbox 360 Xbox One 2017-01-24T11:59:06+01:00 Call of Duty World League wordt vervolgd in Dallas http://www.xgn.nl/nieuws/86165/call-of-duty-world-league-wordt-vervolgd-in-dallas http://www.xgn.nl/nieuws/86165/call-of-duty-world-league-wordt-vervolgd-in-dallas#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T11:49:55+01:00 10 dingen die wij hopen te zien in Star Wars The Last Jedi http://www.xgn.nl/10-dingen-die-wij-hopen-te-zien-in-star-wars-the-last-jedi http://www.xgn.nl/10-dingen-die-wij-hopen-te-zien-in-star-wars-the-last-jedi#comments Film 2017-01-24T11:32:49+01:00 10 Resident Evil 7 features waardoor het een echte Resident Evil is http://www.xgn.nl/10-resident-evil-7-features http://www.xgn.nl/10-resident-evil-7-features#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-01-24T11:31:34+01:00 Star Wars The Last Jedi cast reageert op nieuwe titel http://www.xgn.nl/nieuws/86162/star-wars-the-last-jedi-cast-reageert-op-nieuwe-titel http://www.xgn.nl/nieuws/86162/star-wars-the-last-jedi-cast-reageert-op-nieuwe-titel#comments Film 2017-01-24T10:55:18+01:00 Instagram en Snapchat snelst groeiende social media van Nederland http://www.xgn.nl/nieuws/86164/instagram-en-snapchat-snelst-groeiende-social-media-van-nederland http://www.xgn.nl/nieuws/86164/instagram-en-snapchat-snelst-groeiende-social-media-van-nederland#comments Digital Lifestyle 2017-01-24T10:50:57+01:00 Geen creatieve rol voor Guillermo Del Toro voor Death Stranding http://www.xgn.nl/nieuws/86158/geen-creatieve-rol-voor-guillermo-del-toro-voor-death-stranding http://www.xgn.nl/nieuws/86158/geen-creatieve-rol-voor-guillermo-del-toro-voor-death-stranding#comments PlayStation 4 2017-01-24T10:48:10+01:00 I Am Setsuna wordt een Nintendo Switch launch game http://www.xgn.nl/nieuws/86159/i-am-setsuna-wordt-een-nintendo-switch-launch-game http://www.xgn.nl/nieuws/86159/i-am-setsuna-wordt-een-nintendo-switch-launch-game#comments Switch 2017-01-24T10:37:54+01:00 Starbound verkoop behaalde 2,5 miljoen in 2016 http://www.xgn.nl/nieuws/86157/starbound-verkoop-behaalde-2-5-miljoen-in-2016 http://www.xgn.nl/nieuws/86157/starbound-verkoop-behaalde-2-5-miljoen-in-2016#comments PC 2017-01-24T10:33:39+01:00