XGN http://www.xgn.nl/ 2017-03-01T18:03:09+01:00 nl Cosplay Contest op Comic Con Ahoy Rotterdam op 4 maart http://www.xgn.nl/nieuws/87132/cosplay-contest-op-comic-con-ahoy-rotterdam-op-4-maart http://www.xgn.nl/nieuws/87132/cosplay-contest-op-comic-con-ahoy-rotterdam-op-4-maart#comments Digital Lifestyle 2017-03-01T18:03:09+01:00 Dragon Ball Xenoverse 2 super pack 2 is uit http://www.xgn.nl/nieuws/87130/dragon-ball-xenoverse-2-super-pack-2-is-uit http://www.xgn.nl/nieuws/87130/dragon-ball-xenoverse-2-super-pack-2-is-uit#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-03-01T17:10:04+01:00 Game releases maart - Horizon Zero Dawn en Zelda Breath of the Wild http://www.xgn.nl/game-releases-maart http://www.xgn.nl/game-releases-maart#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii U Xbox One 2017-03-01T16:59:00+01:00 NieR Automata release bekend voor de Playstation 4 en PC http://www.xgn.nl/nieuws/87129/nier-automata-release-bekend-voor-de-playstation-4-en-pc http://www.xgn.nl/nieuws/87129/nier-automata-release-bekend-voor-de-playstation-4-en-pc#comments PC PlayStation 4 2017-03-01T16:57:25+01:00 Connor en Aveline bustes voor Assasin's Creed Legacy Collection http://www.xgn.nl/nieuws/87131/connor-en-aveline-bustes-voor-assasins-creed-legacy-collection http://www.xgn.nl/nieuws/87131/connor-en-aveline-bustes-voor-assasins-creed-legacy-collection#comments PC PlayStation 3 PlayStation Vita Wii U Xbox 360 2017-03-01T16:47:51+01:00 Dreamworks Animation werkt aan Trolls 2 release na eerder succes http://www.xgn.nl/nieuws/87128/dreamworks-animation-werkt-aan-trolls-2-release-na-eerder-succes http://www.xgn.nl/nieuws/87128/dreamworks-animation-werkt-aan-trolls-2-release-na-eerder-succes#comments Film 2017-03-01T15:43:53+01:00 9 maal Dubrovnik als filmset - De filmset voor nieuwe James Bond? http://www.xgn.nl/9-maal-dubrovnik-als-filmset http://www.xgn.nl/9-maal-dubrovnik-als-filmset#comments Film 2017-03-01T15:35:06+01:00 Top 10 beste films voor maart 2017 - Genoeg knallers! http://www.xgn.nl/top-10-beste-films-voor-maart-2017 http://www.xgn.nl/top-10-beste-films-voor-maart-2017#comments Film 2017-03-01T15:21:54+01:00 Nintendo Switch Review - De console voor overal http://www.xgn.nl/review/nintendo-switch-review http://www.xgn.nl/review/nintendo-switch-review#comments Switch 2017-03-01T15:00:00+01:00 Samsung Gear VR controller komt binnenkort uit http://www.xgn.nl/nieuws/87109/samsung-gear-vr-controller-komt-binnenkort-uit http://www.xgn.nl/nieuws/87109/samsung-gear-vr-controller-komt-binnenkort-uit#comments Digital Lifestyle 2017-03-01T14:53:04+01:00 Nintendo Switch Nindie Showcase onthult alle indies voor Switch http://www.xgn.nl/nieuws/87122/nintendo-switch-nindie-showcase-onthult-alle-indies-voor-switch http://www.xgn.nl/nieuws/87122/nintendo-switch-nindie-showcase-onthult-alle-indies-voor-switch#comments Switch 2017-03-01T14:38:23+01:00 Horizon Zero Dawn Review - Nederlands nieuwe trots! http://www.xgn.nl/review/horizon-zero-dawn-review http://www.xgn.nl/review/horizon-zero-dawn-review#comments PlayStation 4 2017-03-01T14:13:43+01:00 Pokémon GO PvP update http://www.xgn.nl/nieuws/87127/pokmon-go-pvp-update http://www.xgn.nl/nieuws/87127/pokmon-go-pvp-update#comments Digital Lifestyle Digital Lifestyle 2017-03-01T14:09:12+01:00 Overwatch patch en Competitive Play Season 4 zijn nu live http://www.xgn.nl/nieuws/87126/overwatch-patch-en-competitive-play-season-4-zijn-nu-live http://www.xgn.nl/nieuws/87126/overwatch-patch-en-competitive-play-season-4-zijn-nu-live#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-03-01T14:03:38+01:00 Nintendo Switch Pro Controller op PC te gebruiken http://www.xgn.nl/nieuws/87125/nintendo-switch-pro-controller-op-pc-te-gebruiken http://www.xgn.nl/nieuws/87125/nintendo-switch-pro-controller-op-pc-te-gebruiken#comments Switch 2017-03-01T13:50:00+01:00 XGN Maandoverzicht februari 2017 http://www.xgn.nl/rubriek/87119/xgn-maandoverzicht-februari-2017 http://www.xgn.nl/rubriek/87119/xgn-maandoverzicht-februari-2017#comments Nintendo 3DS PC PlayStation 3 PlayStation 4 PlayStation Vita Switch Wii Wii U Xbox 360 Xbox One Digital Lifestyle Film Mobile 2017-03-01T12:26:00+01:00 Nieuwe Netflix releases maart 2017 - Een overzicht http://www.xgn.nl/nieuwe-netflix-releases-maart http://www.xgn.nl/nieuwe-netflix-releases-maart#comments Film 2017-03-01T12:13:14+01:00 Afbeelding Samsung Galaxy S8 gelekt http://www.xgn.nl/nieuws/87120/afbeelding-samsung-galaxy-s8-gelekt http://www.xgn.nl/nieuws/87120/afbeelding-samsung-galaxy-s8-gelekt#comments Digital Lifestyle 2017-03-01T11:31:17+01:00 Ubisoft kondigt nieuwe Avatar game aan http://www.xgn.nl/nieuws/87117/ubisoft-kondigt-nieuwe-avatar-game-aan http://www.xgn.nl/nieuws/87117/ubisoft-kondigt-nieuwe-avatar-game-aan#comments PC PlayStation 3 PlayStation 4 Xbox 360 Xbox One 2017-03-01T10:53:28+01:00 Enkele Japanners hebben de Nintendo Switch te vroeg ontvangen http://www.xgn.nl/nieuws/87115/enkele-japanners-hebben-de-nintendo-switch-te-vroeg-ontvangen http://www.xgn.nl/nieuws/87115/enkele-japanners-hebben-de-nintendo-switch-te-vroeg-ontvangen#comments Switch 2017-03-01T10:39:19+01:00 Alle DLC voor de Battlefield 1 Premium Pass onthuld http://www.xgn.nl/nieuws/87114/alle-dlc-voor-de-battlefield-1-premium-pass-onthuld http://www.xgn.nl/nieuws/87114/alle-dlc-voor-de-battlefield-1-premium-pass-onthuld#comments PC PlayStation 4 Xbox One 2017-03-01T10:37:53+01:00 Total War Warhammer 2 in de maak http://www.xgn.nl/nieuws/87110/total-war-warhammer-2-in-de-maak http://www.xgn.nl/nieuws/87110/total-war-warhammer-2-in-de-maak#comments PC 2017-03-01T10:27:40+01:00 Nieuwe Puyo Puyo Tetris trailer toont de verschillende Challenge modi http://www.xgn.nl/nieuws/87112/nieuwe-puyo-puyo-tetris-trailer-toont-de-verschillende-challenge-modi http://www.xgn.nl/nieuws/87112/nieuwe-puyo-puyo-tetris-trailer-toont-de-verschillende-challenge-modi#comments PlayStation 4 Switch 2017-03-01T09:55:38+01:00 Wallpaper Pick maart met The Legend of Zelda en Logan http://www.xgn.nl/wallpaper-pick-maart-2017 http://www.xgn.nl/wallpaper-pick-maart-2017#comments PC PlayStation 4 Switch Wii U Xbox One 2017-03-01T09:16:00+01:00 WIN - Horizon Zero Dawn Collector's Edition prijsvraag http://www.xgn.nl/horizon-zero-dawn-collectors-edition-prijsvraag http://www.xgn.nl/horizon-zero-dawn-collectors-edition-prijsvraag#comments PlayStation 4 2017-03-01T09:00:00+01:00