Hirai: "Het maakt niet uit wanneer Home uitkomt"
Kaz Hirai, president van Sony Computer Entertainment, verklaart dat het niet uitmaakt wanneer Home uitkomt, als het maar de service biedt voor gamers, die Sony op het oog heeft.
Volgens Hirai is het beter om de tijd te nemen voor de ontwikkeling, dan met een half product te komen. Natuurlijk zal iedereen het hiermee eens zijn, al wachten we ondertussen wel al erg lang op Home.
"Ik zorg er liever voor dat we de tijd nemen om een geweldige service te bieden, dan dat we iets snel afraffelen om het op de markt te krijgen, waarna we consumenten krijgen die zeggen: 'Dit is niet goed genoeg voor mij'. Dat wil ik vermijden. Zolang we het goed doen, maakt het niet uit wanneer we Home releasen - als het maar in een redelijke tijdspan is.
"Of onze concurrenten besluiten of ze ons volgen met wat we doen met Home, of niet, dat is volledig aan hun. Gezien het feit dat ik twee keer Home heb moeten uitstellen - waarvoor ik mijn excuses heb aangeboden - denk ik dat we het om een hele goede reden hebben gedaan. Dat is omdat wij de beste service mogelijk willen geven aan onze klanten over de hele wereld," aldus Hirai in een interview met het Engelse MCV.
Home is een virtuele ontmoetingsplaats voor PlayStation 3 gamers, waar zij kunnen kletsen, een spelletje spelen en nieuwe mensen ontmoeten. Het was oorspronkelijk de bedoeling dat Home al in 2007 beschikbaar zou zijn, maar dit heeft Sony niet gehaald. Wel is er eind dit jaar een open bèta, waar alle PlayStation 3 gamers gratis aan mee kunnen doen.


Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (10)
7.131 XP
13:43, 25 jul
1.010 XP
14:22, 25 jul
343 XP
16:24, 25 jul
PS: ik woon vlak bij je
4.354 XP
16:28, 25 jul
16.074 XP
16:42, 25 jul
1.645 XP
19:08, 25 jul
Toch zie ik het meer als toevoeging dan als een "must have".
Zo zie ik liever een goeie line up van games dan dat ze dit uitbrengen.
3.514 XP
19:13, 25 jul
538 XP
20:23, 25 jul
4.846 XP
08:49, 26 jul
655 XP
10:57, 26 jul
Anyway.. jammer dat het er naar uitziet dat het dus alweer word uitgesteld, beter een goed product dan half werk idd.. maar beloftes maken en niet nakomen is nogal irritand