WipEout HD | PlayStation Network

Releasedatum: 25 september 2008
Door Redtigerxx, 18 juli 2008 om 13:55 | PS3

WipEout HD uitgesteld wegens technische redenen

WipEout HD is uitgesteld wegens technische problemen, dat verklaarde Sony gisteren. Sony probeert de game nog voor het einde van dit jaar op de markt te krijgen.

"Er is een specifiek technisch probleem met WipEout HD, dat we echt moeten verhelpen. Ik kan niet op de details ingaan, maar het is een zeer complexe situatie, dat nog geen enkele regio heeft weten op te lossen," aldus David Reeves, CEO van Sony Computer Entertainment Europa.

Het bijzondere aan WipEout HD is dat deze game, zoals de naam al aanduidt, loopt op full-HD 1080p en op 60 frames per seconde. Deze titel is speciaal voor de PlayStation 3 ontworpen en zal daarom ook alleen in de PlayStation Store verschijnen. Voor meer informatie over WipEout HD kun je de gamepagina bekijken.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (4)

  1. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    14:04, 18 jul
    Jaja elke keer wel weer iets...... wanneer komt de dag nou eens dat een spel wordt aangekonigd en dat hij dan ook echt op die datum komt en niet dat ze het nog eens een keer gaan aanpassen. maar zit hier toch niet op te wachten
  2. nightwatcher's avatar
    nightwatcher
    4.354 XP
    14:44, 18 jul
    Maakt me niet uit zolang de game maar goed is...Maar ik vraag me toch af wat precies het probleem met deze titel is.
  3. Placebo's avatar
    Placebo
    4.863 XP
    17:49, 18 jul
    ja ze maken het wel spannend zo
  4. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    17:58, 18 jul
    Ik denk dat ik deze gespeeld heb op de Game Power Expo in Gent vorig jaar
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.