Aliens: Colonial Marines | PS3

Releasedatum: Q3 2012
Door Redtigerxx, 4 mei 2008 om 15:44 | PS3, 360

Nieuwe details bekend over Aliens: Colonial Marines

Er is meer informatie verschenen over de nieuwe Aliens game: Colonial Marines. De game wordt ontwikkeld door Gearbox Software, de studio die ook verantwoordelijk is voor de Brothers in Arms serie.

Gamesite CVG heeft een interview gehouden met Mike Gallo, producer van Aliens: Colonial Marines. Hieruit zijn heel wat nieuwe details bekend geworden. Zo weten we nu dat de game zich zal afspelen na het derde deel uit de Alien filmserie. In de film bleven veel mensen met onbeantwoorde vragen zitten. Volgens de producer zul je de antwoorden op deze vragen vinden, als je door de campaign speelt. Je zult de campaign mode ook online met drie anderen kunnen spelen.

In de single player kom je langs verschillende locaties. Sommige van deze locaties zijn gebaseerd op plekken uit de films en zullen voor fans dus herkenbaar zijn. Maar de game zal ook veel nieuwe locaties bevatten, die natuurlijk wel geïnspireerd zijn door de films. Gallo gaat door dat ze met de game trouw willen blijven aan de Aliens franchise. Zo is bijvoorbeeld Syd Mead ingehuurd om de artwork voor de film van 20 jaar geleden te recreëren, zodat het kan worden gebruikt in de game.

We zullen nog even moeten wachten op de FPS game Aliens: Colonial Marines, deze verschijnt namelijk pas in 2009. De game zal zowel voor de Xbox 360 als de PlayStation 3 en PC uitkomen.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (11)

  1. Placebo's avatar
    Placebo
    4.846 XP
    15:55, 4 mei
    Aliens, the movie rulez big time. Geen enkele vergaming is nog enigszins in de buurt gekomen, maar goed ik probeer een open mind te houden. Het ziet er wel gelikt uit.
  2. wii_guy's avatar
    wii_guy
    515 XP
    16:09, 4 mei
    Die film is echt leip Very Happy alleen ik ben benieuwd hoe de game zal zijn..
  3. Xian's avatar
    Xian
    2.831 XP
    16:12, 4 mei
    Wordt een stukje nostalgie, hoop ik. Aliens op de oude SEGA was strak!
  4. nightwatcher's avatar
    nightwatcher
    4.354 XP
    16:15, 4 mei
    Aliens zijn superfilms maar er komen al veel fps games uit. Wat gaat deze game toevoegen wat andere niet hebben?
  5. q4roel's avatar
    q4roel
    3.501 XP
    16:30, 4 mei
    Hopelijk weer lekker griezelig net als de Alien Vs. Predator Games Very Happy
  6. fablex's avatar
    fablex
    4.041 XP
    16:38, 4 mei
    Die laatste film met Aliens (Aliens vs. Predator 2: Requim) was anders te slecht voor woorden. Aliens vs. Predator (de eerste) was wel heel erg goed.
  7. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    16:39, 4 mei
    Alien films zijn wel okay maar idd wat night zegt wat gaat dit spel er nou nog aan toevoegen, er komen al zoveel FPS uit....
    en het zal waarschijnlijk alleen grafisch een stuk beter zijn maar het blijft toch wel een beetje het zelfde verhaal..
    maar wie weet veranderd mijn mening nog
  8. De Dordtenaar's avatar
    De Dordtenaar
    663 XP
    18:42, 4 mei
    Film game :/
  9. GE niss's avatar
    GE niss
    16.079 XP
    22:54, 4 mei
    @ fablex.. .. . .
    Ik ben het met je eens weetje.
  10. Myst's avatar
    Myst
    1.320 XP
    23:43, 4 mei
    Lijkt me helemaal niks.. Ben ook geen Alien-fan, maar zoals De Dordtenaar al terecht opmerkte: Een filmgame...
  11. Xian's avatar
    Xian
    2.831 XP
    10:42, 5 mei
    Dan kennen jullie Alien zeker niet van de oude SEGA, cultuurbarbaren?
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.